Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

NETGEAR uvádí nové multigigabitové nespravované přepínače. Pomohou firmám překonat přetížení ethernetu za dostupnou cenu

 

NETGEAR MS105Společnost NETGEAR, přední globální poskytovatel inovativních síťových produktů, představuje dva nové multigigabitové nespravované přepínače MS105 a MS305. Tyto novinky firmám pomohou s nákladově efektivním rozšiřováním jejich sítí pomocí multigigabitových rychlostí.

Počet zařízení s multigigabitovými schopnostmi, jako jsou přístupové body s Wi-Fi 6 nebo datová úložiště (NAS), rapidně narůstá. Používání moderních aplikací, zvyšující se převaha trendu Bring Your Own Device (Přineste si vlastní zařízení) a stále častější využívání a přehrávání videa vyžaduje, aby firmy měly k dispozici větší šířku pásma a mohly tak docílit hladkého provozu v síti. To už nelze zvládnout pomocí gigabitového připojení. Dokonce i ty nejmenší firmy se často pohybují na úrovni velkých podniků, pokud jde o objem dat, která mají jejich sítě zpracovat. Toto zatížení bude navíc v budoucnu dál narůstat, protože aplikace budou stále vyspělejší.

NETGEAR proto představuje nové multigigabitové nespravované přepínače MS105 a MS305, které firmám pomohou překonat přetížení ethernetu za dostupnou cenu. Jsou dodávány s pěti 2,5G porty v kovovém pouzdře, které lze umístit na stůl nebo připevnit na zeď. Tyto přepínače jsou energeticky úsporné a byly zkonstruovány tak, aby vydržely po velmi dlouhou dobu. Prošly také přísnými testy, aby poskytovaly spolehlivost, kterou firmy potřebují.

„Těmito přírůstky rozšiřujeme portfolio vysoce flexibilních a škálovatelných multigigabitových přepínačů navržených tak, aby vyhovovaly všem byznysovým potřebám, a to s tím nejlepším výkonem a zabezpečením ve své třídě,“ říká Iphie Chen, seniorní produktová manažerka ve společnosti NETGEAR.

Klíčové parametry NETGEAR MS105 a MS305:

  • Plug-and-Play: jednoduché nastavení bez potřeby softwaru nebo konfigurace
  • 5 multigigabitových 2,5G ethernetových portů pro rychlejší a plynulejší produktivitu
  • Malé, robustní kovové pouzdro
  • Zcela tichý provoz
  • Flexibilní umístění na stůl nebo na stěnu
  • Snadné monitorování aktivity a rychlosti portů pomocí LED diod
  • Prioritizace provozu 802.1p a podpora jumbo rámců umožňující bezproblémovou integraci se sofistikovanějšími sítěmi
  • Energeticky úsporný design v souladu s IEEE802.3az

NETGEAR MS105 je navíc dodáván s doživotní zárukou (ProSAFE Limited Lifetime Warranty), výměnou v následující pracovní den a podporou prostřednictvím chatu. MS305 je dodáván s 3letou zárukou na hardware. Na oba přepínače se vztahuje 90denní bezplatná technická podpora v režimu 24/7.

Přepínače NETGEAR MS105 a MS305 je možné zakoupit v síti obchodních partnerů společnosti NETGEAR. Doporučená koncová cena je 3539 Kč (MS105) a 3189 Kč (MS305).

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci