NETGEAR představil bleskurychlý firemní router PR60X

 

NetGear PR60X foto
Společnost NETGEAR uvedla na trh router NETGEAR 10G/Multi-Gigabit Dual WAN Pro Router (PR60X) s výkonem až 18 Gb/s1 obousměrné propustnosti WAN-LAN. Zařízení, které nejlépe využijí malé a střední firmy, které potřebují vysokorychlostní přenos dat, je nejnovějším přírůstkem platformy pro komplexní síťová řešení Insight.


Hlavními přednostmi routeru PR60X jsou výkon, zabezpečení a snadné používání. Díky konstrukci s duálním přepínáním WAN při selhání dokáže zajistit nepřetržité připojení k internetu pro kritické aplikace a služby. Vestavěný firewall blokuje neoprávněný přístup do firemní sítě a monitoruje komunikaci mezi sítí a vnějším světem.

Router PR60X má elegantní rackový design s porty v zadní části pro jednoduchou a čistou integraci mezi již existující zařízení datových sítí. Obsahuje také uši pro reverzní montáž do racku pro porty směřující dopředu. Díky svým technickým možnostem a odborné podpoře společnosti NETGEAR představuje spolehlivé a cenově dostupné, cloudově spravované 10G směrovací řešení.

 

NetGear PR60X wShadow TopBack 4Feb23 


Další technické specifikace (PR60X):

  • Špičková propustnost WAN-LAN - Obousměrná propustnost WAN-LAN až 18 Gb/s, kterou zajišťuje čtyřjádrový procesor ARM A73 s frekvencí 2,2 GHz a specializovaný hardwarový síťový engine.
  • Vysoce výkonný hardware - 1x2,5G WAN a 1x10G konfigurovatelné porty WAN/LAN plus 3x2,5G LAN a 1x10G SFP+ LAN porty.
  • Primární a sekundární připojení k internetu - Dva porty WAN pro převzetí služeb při selhání, které pojmou dvě připojení k internetu pro zachování spolehlivého spojení. První připojení funguje jako primární a druhé jako záložní.
  • 8 VLAN pro segmentaci sítě - Pro bezpečnější a efektivnější využití síťových zdrojů je možné rozdělit síť až do 8 segmentů (VLAN).
  • 8 serverů DHCP pro lepší zabezpečení a správu - Více serverů DHCP umožňuje více sítí nezávislých na vrstvě 3 pro vyšší úroveň zabezpečení a správu uvnitř sítě, pro každou síť VLAN jeden.
  • IPSec VPN - Poskytuje až 30 tunelů VPN pro podniky, které umožňují připojení vzdálených pracovníků, poboček a partnerů k hlavní podnikové síti.
  • Vzdálená správa a podpora Insight 7.0

 

Nejnovější edice cloudové platformy NETGEAR Insight 7.0 pokrývá celou síť včetně routeru PR60X a umožňuje vzdálenou konfiguraci a správu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu z libovolného místa. 

 

NETGEAR Insight je komplexní nástroj pro vzdálenou správu sítí, od přístupových bodů po přepínače, směrovače a další. Jeho prostřednictvím je možné vzdáleně sledovat stav spravovaných sítí a řešit problémy v reálném čase.

 

NetGear PR60X wShadow Right 4Feb23


Dostupnost

Přepínač NETGEAR PR60X bude možné v Evropě zakoupit od 1. září 2023 za cenu 899 EUR. 

NETGEAR na PR60X poskytuje tříletou záruku a 90denní bezplatnou telefonickou a chatovou podporu.

Plné znění tiskové zprávy: NETGEAR Enhances Its Total Networking Solution for Small Business With PR60X Pro Router Managed by Insight 7.0

 

Obrázky v plném rozlišení najdete zde na konci stránky.

 

O společnosti NETGEAR

Společnost NETGEAR® (NASDAQ: NTGR) je od roku 1996 průkopníkem pokročilých síťových technologií pro domácnosti, firmy a poskytovatele služeb po celém světě a je lídrem v oboru s širokou škálou oceňovaných produktů, jejichž cílem je zjednodušit a zlepšit život lidí. NETGEAR umožňuje lidem spolupracovat a připojit se ke světu informací a zábavy. Nabízí inovativní a pokročilýá propojených řešení: mobilní a cloudové služby pro lepší ovládání a zabezpečení, inteligentní síťové produkty, video přes Ethernet pro Pro AV aplikace, snadno použitelná wi-fi řešení a výkonné herní routery pro vylepšení hraní online her. Společnost sídlí v San Jose v Kalifornii a její pobočky jsou rozmístěny po celém světě. 


Informace v češtině jsou k dispozici na webových stránkách www.netgearcz.cz

Sledujte české aktivity společnosti NETGEAR také na sociálních sítích facebook a LinkedIn.

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci