NETGEAR: nové produkty s WiFi 7 pro domácí sítě

 

 

NetGear Orbi-RBE773Společnost NETGEAR rozšířila nabídku svých produktů s WiFi 7 o nový třípásmový mesh systém Orbi 770 a router Nighthawk RS300. Obě novinky jsou určeny primárně pro použití v domácnostech, kde je jejich úkolem poskytnout nepřerušovanou digitální práci a zábavu v nejvyšší kvalitě.


 

Tím se myslí především streamování 4K/8K, videokonference, hraní her, využívání AR/VR nebo nástrojů využívajících umělou inteligenci, které vyžadují extrémně nízkou latenci a vyšší propustnost internetového připojení.

 

Mesh systém Orbi 770

Třípásmový mesh systém Orbi 770 dokáže bezdrátovým internetem o rychlosti až 11 Gb/s obsloužit až 100 současně připojených zařízení rozmístěných na ploše až 740 m2 (3 pack). Dostatek 2,5Gig LAN portů na routeru a jeho satelitech lze použít pro vícegigabitové kabelové připojení mezi nimi nebo pro připojení sdíleného úložiště nebo herního PC/konzole. Každá jednotka je vybavena čtyřmi vysoce výkonnými interními anténami se zesilovači pro 360stupňové pokrytí prostoru.

 

NetGear Orbi-RBE773

 

Router Nighthawk RS300

Třípásmový router Nighthawk RS300 nabízí WiFi 7 s rychlostí až 9,3 Gb/s. Jeho elegantní tělo a patentovaný všesměrový design interní antény pokryjí wifi až 230 čtverečních metrů pro maximálně 100 současně připojených zařízení. 

Netgear RS300 Gaming

 

Špičkové zabezpečení

Na každou domácnost směřuje každý den v průměru 10 kybernetických útoků. Routery Netgear v sobě mají integrovány nejmodernější šifrovací protokoly, pokročilé mechanismy detekce hrozeb a další bezpečnostní funkce. Řada Orbi 770 bude prvním produktem, který bude mít další vrstvu zabezpečení: funkce Advanced Router Protection, která chrání router nejen před známými hrozbami, ale také před většinou neznámých hrozeb. Těm bude čelit mj. s využitím umělé inteligence. Tento druh pokročilé ochrany routeru byl vyvinut ve spolupráci se společností Bitdefender a postupně bude zaveden do všech produktů řady WiFi 7.

Orbi 770 Technické specifikace:

 • Rychlá třípásmová Wi-Fi 7 s rychlostí až 11 Gb/s v pásmech 2,4 GHz, 5 GHz a 6 GHz.
 • Multi-link Operation kombinuje dvě wifi pásma najednou, aby se zlepšila spolehlivost sítě, snížila latence a zajistila se maximální rychlost přenosu dat.
 • Vícegigabitové rychlosti s 2.5 gigovým internetovým portem 
 • Tři ethernetové porty 2,5 Gb/s na routeru a dva ethernetové porty 2,5 Gb/s na satelitech
 • Snadná správa sítě odkudkoli, včetně pozastavení internetu, spouštění testů rychlosti internetu, sledování využití internetových dat, nastavení samostatných sítí pro hosty a dalších – to vše s aplikací Orbi®.

 

Technické specifikace Nighthawk RS300:

 • Rychlá třípásmová WiFi 7 s rychlostí až 9,3 Gb/s.
 • WiFi 7 poskytuje 2,4× vyšší rychlost než WiFi 6.
 • Internetový port 2,5 Gb/s pro kabelové a optické tarify.
 • Snadné sdílení souborů připojením flash disku k USB portu routeru.
 • Snadná správa síť odkudkoli, včetně pozastavení internetu, spouštění testů rychlosti internetu, sledování využití internetových dat, nastavení samostatných sítí pro hosty atd. S aplikací Nighthawk®.

Dostupnost

Řada NETGEAR Orbi 770 je k dispozici na netgear.com.

 • RBE773: Router a 2 satelity (3 pack), doporučená maloobchodní cena 999.99 $
 • RBE772: Router a 1 satelit (2 pack), doporučená maloobchodní cena 699.99 $
 • RBE770: Doplňkový satelit, 399,99 $

NETGEAR Nighthawk RS300 je k dispozici na NETGEAR.com.

 • RS300: Router - 329.99 $ MSRP

V našem regionu budou oba produkty dostupné letos na podzim. 

Originální tisková zpráva: NETGEAR Introduces New Additions to Industry-leading WiFi 7 Lineup of Home Networking Products.

 

O společnosti NETGEAR

Společnost NETGEAR® (NASDAQ: NTGR) je průkopníkem pokročilých síťových technologií pro domácnosti, firmy a poskytovatele služeb po celém světě s cílem je zjednodušit a zlepšit život lidí. Umožňuje lidem spolupracovat a připojit se ke světu informací a zábavy. Nabízí inovativní a pokročilá propojená řešení: mobilní a cloudové služby pro lepší ovládání a zabezpečení, inteligentní síťové produkty, video přes Ethernet pro Pro AV aplikace, snadno použitelná wi-fi řešení a výkonné herní routery pro vylepšení hraní online her. Společnost sídlí v San Jose v Kalifornii a její pobočky jsou rozmístěny po celém světě. 

Informace v češtině jsou k dispozici na webových stránkách www.netgearcz.cz

Sledujte české aktivity společnosti NETGEAR také na sociálních sítích facebook a LinkedIn.

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci