E LINKX

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

NETGEAR EAX20: Nový mesh extender s podporou Wi-Fi 6

netgear-eax20-minSpolečnost NETGEAR rozšířila své portfolio mesh extenderů s podporou standardu Wi-Fi 6 o nový model. NETGEAR EAX20 nabízí rychlé a spolehlivé internetové připojení napříč celou domácností s jednotným síťovým názvem a heslem pro router a extender.

Nový dvoupásmový mesh extender NETGEAR EAX20 se čtyřmi streamy, podporou standardu Wi-Fi 6 (AX1800) a řadou pokročilých technologií umožňuje efektivně rozšířit stávající bezdrátové připojení do míst se slabším či žádným Wi-Fi signálem. Zařízení využívá funkci jednotného názvu a hesla pro sítě vytvořené zvlášť routerem a extenderem a uživatelům tak umožňuje plynule se pohybovat napříč domácností bez negativního dopadu na stav či kvalitu připojení. O výběr konkrétní sítě se stará technologie Smart roaming, jež pro každé z mobilních zařízení automaticky vybere nejoptimálnější síť a ihned ho k ní připojí. Rozšířené možnosti připojení nabízí také čtveřice gigabitových ethernetových portů s funkcí automatického nastavení.

Snadnou instalaci, nastavení a správu mesh extenderu NETGEAR EAX20 zajišťuje mobilní aplikace Nighthawk a funkce Push 'N' Connect využívající WPS. Stav bezdrátové sítě si uživatelé mohou ověřit skrze mobilní aplikaci WiFi Analytics dostupnou pro operační systém Android.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci