Mercusys MB130-4G: Spolehlivá síť kdekoliv

 

MB130-4GVýrobce síťových zařízení Mercusys představuje zcela nový bezdrátový dvoupásmový 4G LTE router s podporou nano SIM a rychlostí až 1200 Mb/s. Všestranně použitelný model lze využít jak v domácnosti, tak na cestách.

Kompaktní Wi-Fi router v elegantním bílém designu potěší zejména uživatele, kteří potřebují spolehlivé internetové připojení kdekoliv, kde je dostupný LTE signál. Zařízení je plně kompatibilní se specifikacemi FDD-LTT a TDD-LTE, díky čemuž umožňuje využívat služby od většiny světových poskytovatelů. Pak už jen stačí vložit datovou nano SIM kartu a užívat si či sdílet s dalšími zařízeními, kterých může být až 64.


Technologie 4G LTE poskytuje vysoké přenosové rychlosti až 150 Mb/s při stahování a 50 Mb/s při odesílání dat. Současně umožňuje sdílet dvoupásmovou Wi-Fi síť s rychlostí až 867 Mb/s v pásmu 5 GHz, což zaručuje kvalitní hraní online her nebo streamování filmů v HD kvalitě a 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz pro pohodlné surfování na internetu, používání sociálních sítí a vyřizování e-mailové komunikace. Stabilní a silný signál poskytují integrované antény. Nároční uživatelé mohou posílit pokrytí signálem dalšími externími 3G/4G anténami.


S plně funkčním portem WAN/LAN může zařízení MB130-4G fungovat i jako klasický router a LTE připojení používat jako záložní variantu připojení.


Správa a nastavení nového modelu je velmi jednoduchá. Probíhá pomocí mobilní aplikace MERCUSYS, která je volně dostupná pro zařízení s operačními systémy Android a iOS v češtině i slovenštině. V jejím rozhraní je možné sledovat datové toky pro zamezení nechtěné spotřeby dat, zapínat a vypínat roaming dle potřeby nebo si nastavovat maximální limit pro spotřebu dat.

Klíčové vlastnosti Mercusys MB130-4G:

• Podpora 4G LTE
• Kompatibilita s většinou poskytovatelů datového připojení
• Dvoupásmová Wi-Fi s rychlostí až 1200 Mb/s
• Porty pro externí antény
• LAN/WAN port
• Správa prostřednictvím aplikace MERCUSYS

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci