Siemens

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Jak dostat Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.0 do stolního, herního nebo multimediálního PC?

TP-Link HW ForumSpolečnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje novou rozšiřující kartu do PCIe slotu Archer TX3000E, která přináší bezkonkurenční rychlost Wi-Fi 6 do stolních počítačů, herních mašin i multimediálních PC. Tento adaptér překonává gigabitovou rychlost pevného eternetového připojení více než dvojnásobně, a předchozí Wi-Fi5 dokonce trojnásobně. Kromě toho je kompatibilní s poslední verzí Bluetooth 5.0.


Hraní her na nové úrovni

Tento adaptér je prakticky povinností pro každého hráče, který chce využít bezdrátové připojení k online hrám. Nejnovější standard Wi-Fi 6 zaručuje extrémní rychlost, extrémně nízkou latenci a nepřetržité připojení. Spojením Wi-Fi 6 routeru a karty Archer TX3000E je gigabitový ethernet definitivně poražen a hráči jsou konečně osvobozeni od připojení přes kabel. Rychlost až 2402 Mb/s (5 GHz) doplněná o 574 Mb/s (2,4 GHz) hovoří za vše.

Plynulé hraní zajišťuje především nižší latence, která je nezbytná pro dosažení nejvyšších výsledků. Revoluční technologie OFDMA snižuje zpoždění až o 75 % oproti Wi-Fi 5, konkrétně z 36 ms na 7,9 ms. Vychutnat si tak lze hry závislé na rychlé reakci v reálném čase nebo pohlcující zážitky v kombinaci s VR brýlemi.

 

49459081073 6d8d56875e c

 Už jen bezdrátově

Ke kartě se připojují dvě všesměrové antény umístěné na základně s magnetickým držákem. Lze ji tak snadno přichytit na skříň PC, a to jak nahoru, tak i z boku. Antény lze totiž naklonit o 90 stupňů, otočit o 360 stupňů a nastavit je pro optimální příjem signálu. Tomu napomáhá i jejich vysoký zisk 5 dB.
Kromě Wi-Fi 6 je Archer TX3000E kompatibilní s nejnovějším technologií Bluetooth 5.0, která dosahuje dvojnásobné rychlosti a čtyřnásobně většího pokrytí než Bluetooth 4.2. Bezdrátově tak připojíte prakticky jakákoliv BT zařízení, včetně herních ovladačů, myši a klávesnice, sluchátek a reproduktorů, abyste si raději užili zážitek ze hry či práce, než řešili překážející kabely. Pro snadné používání karta podporuje nativní BT profily ve Windows 10.

 

49459787807 e48c6cdbd3 c

Stejně pro všechny a především bezpečně

Kombinace technologií OFDMA a MU-MIMO zajišťuje nejúčinnější připojení Wi-Fi. Technologie OFDMA rozděluje zdroje pásma na menší jednotky, zatímco MU-MIMO umožňuje komunikaci více zařízení současně, a hlavně bez zpoždění. Díky tomu žádné ze zařízení nečeká na data, čímž se zásadně zrychluje odezva. Stránku bezpečnosti pak zjišťuje WPA3 – poskytuje bezpečnější a individuální šifrování při ochraně osobního hesla, a chrání tak síť před bezdrátovým hackováním. To se při hraní online her a zadávání hesel do herních účtů docela hodí.

 

49459555416 dd24f7b402 c

 

Klíčové vlastnosti Archer AX10:

• Bezkonkurenční rychlost Wi-Fi 6 – překonává gigabitovou bariéru rychlostí až 2402 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz)

• Plynulejší zážitek – o 75 % nižší latence zajišťuje při hraní her extrémně rychlou reakci v reálném čase
• Spolehlivá připojení – Intel® Čipová sada Wi-Fi 6 přináší rychlejší a čistší Wi-Fi, aby se plně využil potenciál routeru Wi-Fi 6

• Širší pokrytí signálů – Dvě více směrové antény s magnetizovanou základnou jsou navrženy pro optimální příjem signálu

• Bluetooth 5.0 - Nejnovější technologie Bluetooth dosahuje 2 × vyšší rychlost a 4 × širší pokrytí než verze Bluetooth 4.2

• Vylepšené zabezpečení – nejnovější vylepšení zabezpečení WPA3 poskytuje zvýšenou ochranu v zabezpečení osobního hesla

• Jemné umění – speciální pozlacený chladič je vytvořen pro zlepšení stability a spolehlivosti i v horkém prostředí

• Zpětná kompatibilita – Plná podpora standardů 802.11ac/a/b/g/n

 

Více informací o produktu naleznete zde:
https://www.tp-link.com/cz/home-networking/adapter/archer-tx3000e/#specifications

Fotografie produktů jsou k dispozici zde:
https://www.flickr.com/photos/69923807@N07/albums/72157712886484826

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci