Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

CyberPower hlásí úspěšnou implementaci svých UPS pro košickou radnici

OL2000ERTXL2USpolečnost CyberPower hlásí úspěšné završení spolupráce z východu Slovenska. Její řešení v podobě UPS CyberPower OL2000ERTXL2U zde totiž začala používat košická radnice, která jím osadila svoje serverovny. Tento zdroj nepřerušovaného napájení je v tomto případě zkombinován s novými switchi CISCO, připojenými k virtuálním serverům a interní síťové infrastruktuře. Nejvyšší úroveň ochrany klíčové infrastruktury je zde zajištěna on-line topologií dvojité konverze. Podobná UPS řešení jsou určena pro všechny, kteří od záložních zdrojů vyžadují univerzálnost, flexibilitu, výkon a možnosti snadné správy.

Košice využívají řešení, k jehož klíčovým funkcím patří kromě jiného i patentovaná technologie pro úsporu energie GreenPower UPS™, chytrá správa baterií (Smart Battery Management) či kompatibilita s generátory pro případ rozsáhlejšího výpadku.

Díky škálovatelnosti řešení od CyberPower je možná ochrana systémů prakticky jakékoliv velikosti. Modely OL2000ERTXL2U využívané košickou radnicí jsou svým výkonem i spolehlivostí vhodné právě pro dané použití. A to i vzhledem k faktu, že se jedná o typ on line s dvojitou konverzí, patřící mezi nejpokročilejší typy UPS zařízení. Výsledkem je plynulý výstup elektrické energie s minimální odezvou. Navíc je tu však režim ECO pro vyšší efektivitu a ukládání elektřiny za účelem úspory nákladů na energii.

Životnost baterie zvyšuje funkce Smart Battery Management (SBM), vylepšující proces nabíjení baterie a snižující tak celkové náklady na vlastnictví (TCO).

Podobně spolehlivé řešení je ve veřejných institucích prakticky nutností, a to kvůli kritické důležitosti dat občanů a nutné non-stop dostupnosti systémů pro administrativní činnosti poskytované nejen dle zákona.

https://www.cyberpower.com/au/en/product/sku/ol2000ertxl2u

Stará radnica v Košiciach s

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci