Chytrou bezpečnostní kameru TP-Link Tapo C425 lze instalovat téměř kdekoliv

Lifestyle 3Ekosystém produktů chytré domácnosti od společnosti TP-Link, světoznámého dodavatele síťových produktů a řešení pro chytrou domácnost, rozšiřuje nová bezpečnostní bezdrátová Wi-Fi kamera Tapo C425. Mezi její největší přednosti patří především plnobarevné noční vidění se Starlight snímačem, dlouhá výdrž baterie, použití bez potřeby hubu a velice jednoduchá instalace díky magnetické základně.

Kamera sleduje dění ve dne v noci v zorném úhlu 150°

Wi-Fi kamera Tapo C425 je navržena k venkovní i vnitřní bezdrátové instalaci bez nutnosti hubu, jelikož se připojuje přímo na Wi-Fi. Integrovaná baterie s kapacitou 10 000 mAh dokáže na jedno nabití napájet kameru až 300 dní, přičemž nepřetržitý provoz lze zajistit dokoupením solárního panelu Tapo A200. S magnetickou základnou je možné kameru jednoduše připevnit k jakémukoliv kovovému povrchu nebo na zeď bez nutnosti použití překážejících kabelů nebo aretačních mechanismů, a to v libovolném úhlu snímání. Konstrukce splňuje parametry standardu IP66, a tak odolá prachu, dešti a dalším nepříjemným povětrnostním podmínkám.

Tapo C425 poskytuje křišťálově čistý obraz 2K QHD o rozlišení 2 688 × 1 520 pixelů, což je 1,7× více pixelů než klasické Full HD rozlišení. Výsledkem jsou detailní snímky a ostrá realistická videa. Kamera díky vestavěným bodovým světlům a senzoru nočního světla Starlight umožňuje jasnější plnobarevný obraz s živými detaily i za velmi špatných světelných podmínek se zachováním viditelnosti až na vzdálenost 15 metrů.
03-IP66       

Kamera poskytuje dokonalý přehled o monitorovaném prostoru ve velkorysém zorném úhlu 150°. Uživatelé si mohou přizpůsobit vlastní zóny aktivity, ze kterých jim budou zasílána upozornění. Navíc pomocí umělé inteligence (AI) dokáže rozpoznávat osoby, domácí mazlíčky nebo automobily a v případě potřeby upozornit uživatele pomocí notifikací. Nehrozí ani falešné poplachy vyvolané padajícím listím nebo létajícím hmyzem.

Případné nezvané hosty spolehlivě odradí integrovaná siréna s mikrofonem v kombinaci se světelnými alarmy. Mikrofon lze ale využít pro oboustrannou komunikaci s objektem v záběru, třeba při předávání instrukcí kurýrovi.

Velkorysé úložiště a snadná správa

Videozáznamy se ukládají na microSD kartu o maximální velikosti 512 GB. Náročnější uživatelé mohou využít služby Tapo Care, která na vzdáleném úložišti bezpečně uchovává všechna data a třicetidenní historii videoklipů. Tato služba je zpoplatněna, ale prvních 30 dní si lze vyzkoušet zdarma.

Nastavení kamery, ale i její správa a ovládání, probíhá prostřednictvím volně dostupné aplikace Tapo. Tu je možné v češtině i slovenštině stáhnout pro zařízení s Androidem a iOS. V aplikaci lze sledovat živé dění, přehrávat záznamy a provádět další operace i třeba pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa a Asistent Google.

       tapo-wire-free-magcama200-bundle_un_1.0_06.jpg

 

Klíčové vlastnosti Wi-Fi kamery Tapo C425:

• Bezdrátové připojení
• Instalace bez nutnosti hubu, připojení přímo k Wi-Fi
• Jednoduchá instalace téměř kdekoliv
• Snadné nastavení nejlepšího úhlu monitoringu díky magnetické základně
• Baterie s kapacitou 10 000 mAh pro nepřetržitý provoz až 300 dní
• Rozlišení 2K QHD (2 560 × 1 440 px)
• Barevné noční vidění
• Stupeň krytí IP66
• Přizpůsobitelné zóny aktivit
• Detekce osob, aut a domácích mazlíčků pomocí umělé inteligence
• Snadná správa
• Možnost napájení solárním panelem Tapo A200

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci