Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Bezdrátový přístupový bod s multigigabitovou kapacitou

 

EAP660-HD 1

Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů a zařízení pro chytrou domácnost, představuje na trhu novinku v podobě bezdrátového dvoupásmového multigigabitového přístupového bodu EAP660 HD (AX3600), který podporuje Wi-Fi 6 a je určený pro montáž na strop. Využijí jej především hotely, restaurace, kavárny i kanceláře jakékoliv velikosti.

Vysoké rychlosti a čtyřnásobná kapacita
Novinka díky podpoře standardu Wi-Fi 6 (802.11ax) nabízí ultra vysoké přenosové rychlosti ve dvou pásmech, a to s kombinovanou rychlostí 3 550 Mb/s. Z toho ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz jde o 1 148 Mb/s a v pásmu 5 GHz 2 402 Mb/s. Navíc je přístupový bod vhodný pro prostředí s vysokou hustotou provozu, neboť má čtyřnásobnou kapacitu pro připojení většího množství koncových zařízení současně, a to díky podpoře technologií OFDMA a MU-MIMO.

Určený je tak například pro provozy jako pohostinství, restaurace, obchodní centra, zasedací místnosti či vlaková nádraží. Použití v místech s hustým provozem napomáhají i nejnovější technologie standardu Wi-Fi 6 (802.11ax), jako jsou 1024 QAM a OFDM s dlouhým trváním symbolu.

Omada SDN jako inteligentní cloudové řešení
Inteligentní cloudové řešení pro firemní sítě Omada SDN je platformou softwarově definovaných sítí, která integruje síťová zařízení včetně přístupových bodů (AP), jako je EAP660 HD, ale také switchů a bran. Výsledkem je výkonná firemní síť s vyšší efektivitou, zabezpečením a spolehlivostí. K dispozici je taktéž 100% centralizovaná cloudová správa celé sítě, a to odkudkoliv prostřednictvím jediného rozhraní.

Vysoce propustný ethernetový port a PoE+
TP-Link EAP660 HD dále disponuje 2,5Gb ethernetovým portem pro multigigabitové připojení, což neznamená nic jiného, než lepší a rychlejší spojení se světem prostřednictvím bezdrátové sítě Wi-Fi. Díky kompatibilitě se standardem 802.3at PoE+ (Power-over-Ethernet) je řešení vhodné pro flexibilní nasazení, neboť k tomuto stropnímu přístupovému bodu budete muset tahat pouze jeden kabel pro data i napájení, a to právě ten ethernetový.

Roaming bez komplikací i zvýšená účinnost sítě
Roaming 802.11k/v automaticky přepíná klienty na přístupový bod s optimálním signálem, zajišťuje plynulé přepínání při pohybu v pokryté oblasti a umožňuje nepřerušovaný chod citlivých aplikací, jako jsou VoIP a videokonference.

Kromě toho je díky řadě pokročilých funkcí posílena účinnost a efektivita sítě. Za všechny jmenujme Band Steering pro automatický přesun dvoupásmových zařízení do 5GHz pásma; Load Balance pro bezproblémové využití sítě v prostředí s vysokou hustotou provozu; a Airtime Fairness pro zvýšení průměrné propustnosti sítě na místech, která jsou zahlcená nadprůměrně.

Zabezpečená síť s přihlášením pro hosty
Přihlášení do sítě můžete pro hosty zabezpečit ověřením přes Facebook nebo SMS, což znamená vyšší úroveň zabezpečení i zjednodušený proces přihlašování. V neposlední řadě pak musíme zmínit i elegantní průmyslový design, který výrazně usnadňuje montáž na strop.

Klíčové vlastnosti Tapo L530E:

  • Ultra vysoké přenosové rychlosti Wi-Fi 6: simultánní rychlosti 1 148 Mbit/s v pásmu 2,4 GHz a 2 402 Mbit/s v pásmu 5 GHz poskytují výslednou přenosovou rychlost 3 550 Mbit/s v síti Wi-Fi.
  • Připojení v prostředích s vysokou hustotou provozu: 4× vyšší kapacita pro současné připojení většího počtu zařízení.
  • Integrováno do platformy Omada SDN: funkce ZTP (Zero-Touch Provisioning), centralizovaná cloudová správa a inteligentní monitorování.
  • Centralizovaná správa: cloudový přístup a aplikace Omada pro maximální pohodlí a snadnou správu.
  • Port 2,5G: port sítě Ethernet o rychlosti 2,5 Gbit/s zvyšuje celkovou propustnost internetového připojení.
  • Bezproblémový roaming: uživatelé se mohou volně pohybovat v pokryté oblasti, aniž by to mělo nějaký dopad na streamování videa a hlasové hovory.
  • Podpora technologie PoE+: podporuje technologii napájení přes rozhraní Ethernet (PoE) (802.3at) pro pohodlné nasazení a instalaci.
  • Zabezpečená síť pro hosty: včetně několika možností ověřování (SMS/Facebook/Wi-Fi/Voucher atd.) a řady technologií pro zabezpečení bezdrátové sítě.

Více informací o produktu naleznete zde:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-sdn-access-point/eap660-hd/

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci