Barevný LED pásek TP-Link Tapo s podporou Apple HomeKit

 

Tapo-L930-5 1Společnost TP-Link, přední světový dodavatel síťových produktů, představuje na trhu nový chytrý Wi-Fi světelný LED pásek, který patří do řady zařízení pro chytrou domácnost Tapo. Jedná se o model Tapo L930 5, který ve stejnojmenném portfoliu doplňuje ucelenou sérii, jež sestává třeba z chytrých žárovek, zásuvek či bezpečnostních kamer. Novinka navazuje na úspěšné modely LED pásků L900-5 a L920-5, přesto však oproti nim přináší minimálně jednu zásadní inovaci.

Podpora Apple HomeKit
LED pásek TP-Link Tapo L930-5 totiž podporuje Apple HomeKit, což je ucelené řešení pro zařízení chytré domácnosti. Díky tomu můžete LED pásek jednoduše ovládat prostřednictvím mobilních zařízení značky Apple, a dokonce i pomocí hlasových příkazů s využitím chytré asistentky Siri.

Ovládejte ho, jak vám to vyhovuje
Výhodou LED pásku Tapo L930-5 je stejně jako u dalších LED pásků TP-Link možnost jeho spolupráce s chytrými asistenty či mobilní aplikací Tapo v češtině i slovenštině. Světelný pásek tak můžete ovládat přesně tak, jak vám to vyhovuje. Oproti jiným řešení nepotřebuje ke svému fungování další zařízení (hub). Světelné zařízení zkrátka stačí připojit přímo k domácí zabezpečené Wi-Fi síti. Výhodou je také fakt, že k LED pásku nic nemusíte dokupovat, jedná se o hotový a kompletní produkt.

Lepší ovladatelnost a umělecké vyjádření
Díky využití špičkových technologií získáte u pásku Tapo L930-5 lepší ovladatelnost a také vylepšené možnosti pro své umělecké vyjádření, protože k dispozici je navíc integrovaný IC čip, a jeden pásek tak může zobrazovat více barev najednou. Můžete si vytvořit až 50 přizpůsobených barevných zón se světelným nastavením, které lze přizpůsobit vaší náladě nebo aktuálním podmínkám. Stejně jako model L920-5 se i novinka chlubí povrchovou úpravou z polyuretanu, což znamená i vyšší odolnost.

Experimentujte s různými předvolbami osvětlení
U LED pásku TP-Link Tapo L930-5 je možné experimentovat s různými předvolbami osvětlení. To si tak snadno nastavíte podle svých představ. Třeba tlumené noční osvětlení vám vytvoří příjemnou atmosféru, a světlo můžete nastavit i pro večírek nebo klasické osvětlení. Předvolené režimy potom uložíte do paměti a kdykoliv poté vyvoláte pomocí mobilní aplikace. Kromě všech zmíněných světelných efektů můžete nastavit i extra bílé LED osvětlení. V tomto režimu získáte světlo s intenzitou 1 000 lumenů pro klasické osvětlení prostoru.

Nechte se pohltit efekty
Chcete se nechat pohltit dynamickými světelnými efekty? Je to možné díky konfiguraci více než 16 milionů živých barev a ovládání samostatných světelných zón. Zábava tak může propuknout naplno. Toho využijete hlavně na domácí párty nebo při poslechu hudby. Tu dokáže pásek zachytit a synchronizovat její frekvence a rytmus s barevnými efekty. Zábavu si tak můžete užít všemi smysly.

Plánovač, časovač i režim „Pryč“
K dalším možnostem patří funkce plánovač a časovač, se kterými si snadno nastavíte časové harmonogramy, v jejichž rámci se má světelný pásek zapnout či vypnout v určený čas, a navíc si opět můžete vybrat i barevný odstín a jeho jas. Režim Pryč zase, podobně jako u zásuvek Tapo, dokáže simulovat přítomnost osob v domě a v náhodných časových intervalech LED pásek rozsvěcovat a zhasínat. Takže si žádný případný nevítaný návštěvník nemůže být jistý tím, jestli se právě nacházíte doma či nikoliv.

Flexibilní instalace i hlasové ovládání
I po fyzické stránce je instalace velice jednoduchá, a navíc příjemně flexibilní. Stačí si pásek zkrátit na potřebnou délku a následně ho přilepit na prakticky libovolný povrch díky lepicímu podkladu 3M. Pásek je ohebný a voděodolný, je možné ho instalovat na libovolné místo a případně následně jej odlepit a umístit jinam. V neposlední řadě je k dispozici už zmíněné hlasové ovládání, a to prostřednictvím chytrých asistentů Siri, Alexa či Google Assistant.


Klíčové vlastnosti Tapo L930-5:

• Ovládání barevných zón – vytvořte si 50 přizpůsobených barevných zón se světelným nastavením, které vyhoví každé náladě nebo podmínkám.

• Extra bílé LED osvětlení – funguje jako klasické osvětlení, a zvyšuje tak možnosti využití barevného světelného Wi-Fi pásku.

• Zábavné světelné efekty – bavte se díky sofistikovaně navrženým animovaným světelným efektům, které najdete v aplikaci Tapo.

• Synchronizace s hudbou – vyzařuje dynamické osvětlení vytvářející elektrizující atmosféru, v rytmu okolo hrající hudby.

• Podpora Apple HomeKit – ovládejte světelný pásek pomocí Siri s funkcí Apple HomeKit.

• Hlasové ovládání – kompatibilní s vašimi chytrými hlasovými asistenty včetně Alexy a Asistenta Google.

• Povrchová úprava – vysoce kvalitní PU povrchová úprava zajišťuje trvanlivost, jednotnost a kompaktnost.

• Wi-Fi připojení – se stabilním připojením k vaší síti pásek skvěle funguje bez nutnosti připojování k hubu.

• Snadné zprovoznění – pomocí 3M pásky přilepte světelný pásek na požadované místo, připojte jej k Wi-Fi a nakonfigurujte pomocí aplikace.

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci