Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Základní desky ASUS kompatibilní s procesory AM3+

ASUS_crosshair_IV_1111ASUS představil řešení pro základní desky s paticí AMD AM3, které zajistí jejich kompatibilitu s připravovanými procesory AM3+, a je založeno na stávajících čipových sadách AMD řady 8. Majitelé základních desek AM3 tedy budou připraveni na použití nových procesorů AMD Bulldozer, a to díky jednoduché aktualizaci systému BIOS, která je ke stažení na oficiálních webových stránkách společnosti ASUS. Procesory AMD AM3+, jejichž uvedení se plánuje v červnu, mají oproti předchozím procesorům AMD kompletně přepracovanou architekturu a nabídnou výrazně vyšší výkon než předchozí generace. ASUS je prvním výrobcem, který nabízí řešení, díky němuž mohou zákazníci nové procesory AM3+ používat i na deskách ASUS, určených původně pro AM3 patici.

Aktuální řady základních desek ASUS 890FX a 890GX lze upgradovat a využít tak vysokého výkonu, který procesory AM3+ nabídnou. Kromě toho ASUS uvede na trh základní desky postavené na čipových sadách AMD řady 8 - 880G, 870 a také 760G. Tyto základní desky budou vybaveny paticí AM3+. Uživatelé si tak budou moci vybrat, jestli použijí starší procesory AM3 nebo jejich nástupce AM3+.

Stávající základní desky ASUS založené na čipové sadě AMD řady 8 využívají utility pro přetaktování, mezi něž patří například ASUS Core Unlocker,. Další oblíbenou technologií je Turbo Unlocker, jež se stará o optimalizaci výkonu systému v reálném čase.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci