Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Střihová karta AVerMedia se záznamem Full HD videa

AverMedia_C729_1120AVerMedia Technologies představuje DarkCrystal HD Capture SDK II, 1080p Full HD střihovou kartu pro profesionální použití s širokou škálou aplikací v průmyslu, vysílání internetových TV, online vzdělávání, ve výrobě, medicíně atd. S HDMI a standardními analogovými vstupy můžete zachytávat HD i SD obsah z celé řady dalších zařízení. Přiložený DVI/HDMI adaptér zaručuje střihové kartě DarkCrystal HD Capture SDK II schopnost monitorování obrazu dalších PC. Exkluzivní balík Software Development Kit (SDK) navíc zachytávání HD obsahu pro následnou editaci značně usnadňuje a umožňuje vytváření vlastních aplikací přesně podle Vašich individuálních potřeb.

Profesionální střihová karta AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II je osazena nekompromisní hardwarovou výbavou pro naplnění všech Vašich potřeb při zachytávání HD video obsahu a jeho profesionálním zpracováním. Tato výbava zahrnuje mimo jiné i HDMI 1.3, komponentní, kompozitní a s-video vstupy pro záznam v 8 bitové video kvalitě s 4:2:2 barevným rozlišením. Díky přibalenému DVI/HDMI adaptéru lze se střihovou kartou DarkCrystal HD Capture SDK II dokonce i monitorovat, nebo nahrávat obraz z jiného PC bez zbytečného zatežování CPU a VPU. PCI-Express rozhraní zajišťuje přenos a zpracování nekomprimovaného 1080p FullHD videa bez jakýchkoliv ztrát a zdržení.

Profesionální zachytávací zařízení AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II ale můžete především použít se software, který je Vám nejbližší. Kompatibilita s DirectShow zajišťuje této HD střihové kartě schopnost pracovat s širokou škálou střihových programů a programů pro následnou editaci a streamování videa a především filmaři a profesionálové na poli video editace jistě ocení i možnost obohatit si Adobe Premier Pro CS4/CS5 o řadu exkluzivních plug-inů, které jsou k střihové kartěDarkCrystal HD Capture SDK II v současnosti dostupné.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci