Nové modely reproduktorů Logitech zlepšují zvuk notebooků

logitech_z305_1036.jpgSpolečnost Logitech představila bezdrátové reproduktory Logitech Wireless Speaker Z515 a reproduktor pro notebooky Logitech Laptop Speaker Z305. Bezdrátové reproduktory Logitech Wireless Speaker Z515 lze umístit až 15 metrů od zdroje zvuku. Reproduktory využívají pro přenos zvuku bezdrátovou technologii v pásmu 2,4 GHz. K nastavení stačí připojit přiložený bezdrátový adaptér do USB portu notebooku. Pokud se chcete připojit k iPadu nebo iPhonu – nebudete ani tento USB adaptér potřebovat. Jednoduše svůj přístroj přepnete do režimu „Vyhledávání/Viditelnost“ a reproduktory Logitech Z515 jej najdou a bezdrátově se připojí.

Reproduktory jsou osazeny dvěma dvoupalcovými drivery, které vytvářejí plný stereo zvuk a bohaté basy. Model Z515 je také vybaven dobíjecí baterií, která dokáže reproduktory napájet po dobu až 10 hodin.

Reproduktor pro notebooky Logitech Laptop Speaker Z305 vydává zvuk ve 360 stupních, takže vyzařuje zvuk rovnoměrně ve všech směrech. Podporuje plug-and-play a připojuje se přes USB port bez nutnosti instalovat software a připojovat externí napájení. Model Logitech Laptop Speaker Z305 je vybaven úchytkou, pomocí které se bezpečně připne na víko z druhé strany displeje. Reproduktor pro notebooky Z305 je extrémně lehký – váží pouhých asi 226 gramů – což znamená, že není problém jej všude nosit s sebou. Další praktickou vlastností je, že USB kabel je možné snadno uložit do zadní části reproduktoru.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci