Nová generace herních notebooků Toshiba Qosmio X770

Toshiba_Qos_X770_1122Toshiba Computer Systems představila svoji novou vlajkovou loď z řady herních notebooků určených pro náruživé hráče. Modely Qosmio X770 jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, které spojují vysoký výkon s neobyčejně realistickým vyobrazením i těch nejnáročnějších herních scén. Model Qosmio X770 3D navíc podporuje aktivní technologii 3D a přenáší tak zážitek ze hry do třetí dimenze. Notebook Qosmio X770 se pyšní čtyřjádrovým procesorem a nejmodernější grafickou kartou nVidia. Nabízí kvalitní obraz v plném rozlišení 1 080p, který proti předchozí generaci notebooků přináší větší zážitek ze hry díky realistickému ztvárnění i těch nejrychlejších scén. Model Qosmio X770 navíc disponuje pamětí o velikosti 4 GB, 6 GB, nebo dokonce 8 GB a displejem HD+ o úhlopříčce 43,9 cm (17,3''). Hybridní pevný disk Solid State Hybrid 4G s technologií adaptivní paměti umožňuje vysoký výpočetní výkon a velmi rychlé spuštění notebooku. Výstup HDMI navíc usnadňuje připojení notebooku k ještě většímu externímu monitoru.

Kromě těchto parametrů model Qosmio X770 3D navíc nabízí full HD 3D displej o úhlopříčce 43,9 cm (17,3'') s podporou pro technologii nVidia 3D Vision, která uživateli umožňuje vidět trojrozměrný obraz prostřednictvím aktivních brýlí. Díky času odezvy pouhých 5 ms reprodukuje displej i nejrychlejší scény bez náznaku rozmazání. Vestavěná 3D kamera s dvěma čočkami umožňuje nahrávat 3D video i snímat 3D fotografie.

Oba modely Qosmio X770 disponují kvalitnímireproduktory Harman/Kardon a subwooferem pro dokonalé podání basů. Díky podpoře pro systém Dolby Advanced Audio pak tyto notebooky nabízí kvalitní zvuk, spojovaný spíše s nejmodernějšími highendovými audiosystémy.

Nové herní notebooky Toshiba mají zrnitý černý povrch s metalickým vzorkem opatřeným červenými doplňky a červeně podsvícenou plnohodnotnou klávesnicí (tedy včetně numerické části). Sedm podsvícených dotykových kláves nabízí přímý přístup k často používaným aplikacím a maximálně usnadňuje jejich používání.

Enormní výpočetní výkon modelu Qosmio X770 je jako stvořen pro převod filmových DVD z formátu 2D na formát 3D. Model Qosmio X770 zároveň podporuje streaming 3D filmů na externí 3D obrazovku přes výstup HDMI. Technologie nVidia 3DTV Play v modelu Qosmio X770 3D využívá výpočetní sílu grafického procesoru k převodu počítačových her na formát 3D a umožňuje tak jejich hraní na připojené 3D obrazovce.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci