Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Notebooky Acer Aspire 5253 s novými procesory AMD Fusion

Acer_Aspire_5253_1115Společnost Acer uvádí notebooky řady Acer Aspire 5253 s novými procesory AMD Vision. Srdcem těchto laptopů je nový výkonný procesor Accelerated Processing Unit (APU) AMD řady E a technologie VISION společnosti AMD, které umožňují sledovat ve špičkové kvalitě filmy i streamovat videa z internetu ve vysokém rozlišení a vyznačují se dostatečným výkonem na zpracování i těch nejnáročnějších aplikací, grafikou s podporou DirectX 11 a delší výdrží baterie. Notebooky řady Aspire 5253 jsou dodávány se systémem Clear.fi. Je to nový systém sdílení médií Acer, který vychází z přesvědčení, že je nejjednodušší shromáždit veškerý multimediální obsah do jediného systému se společným rozhraním bez ohledu na to, kde jsou takové soubory fyzicky uloženy. Clear.fi představuje řešení, které nezávisí na platformě. Je plně funkční ihned po vybalení zařízení z přepravního obalu a automaticky zjišťuje přítomnost dalších přístrojů s podporou Clear.fi, které jsou připojeny k bezdrátové síti a umožňují sdílet veškerý uložený digitální obsah s ostatními přístroji s mediálním rozhraním Clear.fi.

Nové počítače této řady jsou nabízeny ve velikostech s úhlopříčkou 39,5 cm (15,6"). Jsou vybaveny displejem Acer CineCrystal s vysokým rozlišením a s podsvícením LED diodami.

Nejnovější standard HDMI je navržený nejen pro sledování zábavy ve vysokém rozlišení na větší ploše, ale také podporuje systémy s rozlišením vyšším než 1080p a navíc je rozšířen o vyhrazený datový kanál. Umožňuje tedy přenášet obraz, zvuk i data jediným kabelem.

Výkonné procesory zvýší produktivitu a paměť (až 8GB) zaručuje ultrarychlou odezvu systému i bezproblémový multitasking. Pro ukládání dat jsou určeny pevné disky s velkou kapacitou. Navíc čtečka paměťových karet zjednodušuje přenos a sdílení souborů.

Několik způsobů připojení usnadňuje přístup k internetu a komunikaci. Acer InviLink 802.11a/b/g/n Wi-Fi CERTIFIED s podporou bezdrátové technologie Acer SignalUp zaručuje spolehlivé bezdrátové spojení, zatímco Gigabit Ethernet zajišťuje rychlé a stabilní pevné připojení. Volitelný modul Bluetooth 3.0 je ideální pro rychlý a bezpečný přenos dat na krátké vzdálenosti. Navíc vestavěnou webovou kameru s vysokým rozlišením Acer Crystal Eye a mikrofon oceníte při živých hovorech.

Notebooky řady Aspire 5253 jsou chráněny proti poškrábání a znečištění otisky prstů povrchovou úpravou s praktickou texturou, která jim dodává přirozený vzhled a je příjemná na dotyk. Notebooky jsou nabízeny ve třech volitelných barevných odstínech - černé Mesh Black, hnědé Mesh Brown a červené Mesh Red. Klávesnice Acer FineTip zaručuje snadné a rychlé psaní díky velkým klávesám, zatímco vícedotykové ukazovací zařízení umožňuje ovládat notebooky bez myši a pohodlně zvětšovat, otáčet, navigovat a prohlížet webové stránky pohybem prstů.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci