Inovované notebooky HP Pavilion s technologií Beats Audio

hp_pavilion_dv7_1121Společnost HP zahájila prodej inovované řady notebooků pro domácí uživatele. Notebooky Pavilion dv6 a dv7, které jsou vlajkovými loděmi inovované modelové řady HP Pavilion, nabízejí špičkový výkon, zábavu, ale i bezpečnostní funkce, které jsou optimalizovány pro styl života a práce jejich uživatelů. Modely HP Pavilion dv6 a dv7 přebraly stylové designové prvky z řady HP ENVY včetně technologie Beats Audio. Notebooky se také mohou pochlubit technologií HP CoolSense Technology, webkamerou HP TrueVision HD a zabudovanými kvadrofonními reproduktory. Systém Beats Audio, který vytvořili hudební producenti Dr. Dre a Jimmy Iovine, reprodukuje digitální hudbu s emočním rozměrem, který u běžných notebooků často chybí. Iovine a Dr. Dre ve spolupráci s HP naladili zvukový profil Beats napříč modelovými řadami prémiových notebooků a stolních počítačů pro optimální audio zážitek. HP Pavilion dv6 a dv7 mají také nově zabudované optimalizované kvadrofonní reproduktory a model dv7 i subwoofer pro větší hloubku a sílu zvuku.

Technologie HP CoolSense v sobě kombinuje moderní hardware a inteligentní software pro chlazení, díky nimž notebook vydává výrazně méně tepla. Technologie zahrnuje optimální rozvržení vnitřních komponent zajišťující co nejúčinnější odvod tepla a zároveň také softwarový nástroj, který vždy nastaví počítač tak, aby poskytoval dostatečný výkon a zároveň byl co nejlépe chlazen.

Notebooky mají digitální HD monitor s technologií Bright View, HP Pavilion dv6 o úhlopříčce 39,6cm (15,6") a dv7 o úhlopříčce 43,9cm (17,3").(1) Nové modely mají všechny rysy výkonných počítačů a jsou nabízeny s procesory Intel Core druhé generace a AMD.

Pro ochranu osobních údajů a správu hesel jsou notebooky vybaveny funkcí HP SimplePass, která zajišťuje bezpečný a okamžitý přístup k online účtům a heslům pomocí snímače otisku prstů. Systém HP ProtectSmart navíc automaticky zamyká pevný disk a chrání tak data v případě nechtěného upuštění notebooku na zem.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci