Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Duální grafická karta ASUS GTX 590

ASUS_GTX590_1112ASUS představil grafickou kartu GTX 590, která využívá dvě jádra NVIDIA GF110, díky nimž nabízí vyšší grafický výkon než kterákoli dosud uvedená karta s jádry NVIDIA. Speciální technologie Voltage Tweak od společnosti ASUS umožňuje kartu přetaktovat až na frekvenci 918 MHz. Uživatelé tedy mohou hrát hry s podporou rozhraní DirectX 11 v nejvyšším možném rozlišení a se všemi detaily a efekty zapnutými na maximum. Samozřejmostí je i možnost hraní her a sledování filmů ve 3D zásluhou technologie NVIDIA 3D Vision Surround s podporou až tří monitorů.

 

Charakteristika produktu:

  • Dva grafické procesory GF110 zvyšují výkon nad hranici karet GTX 580 podobné konstrukce a zlepšují možnosti zpracování grafiky oproti nejvýkonnějším stávajícím produktům postaveným na technologii NVIDIA Fermi s jednou obvodovou deskou. Velká 3GB video paměť využívá rychlou technologii GDDR5 a dvě 384bitová paměťová rozhraní zaručují lepší šířku pásma a propojitelnost s ostatními komponentami systému.
  • Karta ASUS GTX 590 využívá jádro pracující na frekvenci 612 MHz. ASUS přidal exkluzivní nástroj pro navyšování napětí Voltage Tweak, díky němuž je s kvalitním chlazením možno frekvenci karty posunout až o 50 % na úroveň 918 MHz. To se odráží ve znatelném vylepšení herní plynulosti a citlivosti odezvy.
  • Karta plně podporuje technologii NVIDIA 3D Vision Surround a díky dvěma jádrům bez problémů zvládá souběžné 3D zobrazování v HD rozlišení na třech displejích zároveň.
  • Dva grafické procesory, které jsou vyváženy a optimalizovány na jedné desce, zaručují kartě GTX 590 více než dvojnásobný výkon oproti kartě GTX 580 – ve svém výchozím nastavení totiž neustále pracuje v režimu 2-way SLI.

Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci