Další generace notebooků Acer Aspire TimelineX

Acer_AS5830_1119Společnost Acer uvádí další generaci notebooků Acer Aspire TimelineX. Nová generace Acer Aspire TimelineX překvapí ultratenkým a promyšleným designem, výkonným procesorem, grafikou, progresívní zvukovou technologií i snadnou připojitelností. První, co vás upoutá, je však nový hliníkový kryt v odstínu Cobalt Blue, který ve spojení se stříbrným profilem vytváří futuristický efekt. Na jednotném vzhledu se podílí také vícedotykové ukazovací zařízení ve stejné barvě, jakou má víko a plocha pro opření dlaní. Ukazovací zařízení je poněkud zapuštěno, a tedy je lze snadno najít. Výrazně tvarovaný závěs tvoří nepřehlédnutelný vizuální prvek. Klávesnice typu „chiclet" je uložena ve stříbrném panelu.

Notebooky Aspire TimelineX dokázaly běžně pracovat déle než osm hodin. Nová generace posouvá výdrž o další krok a prodlužuje ji o 25 % až na 10 hodin. Baterie má navíc i neobyčejně dlouhou životnost. Zatímco kapacita běžné baterie začíná klesat na 80 % již po cca 300 nabíjecích cyklech, nová baterie Acer s dlouhou životností si uchová 80% kapacitu déle než 1000 cyklů. Notebooky řady Aspire TimelineX jsou vybaveny LED diodou pro jednoduchou signalizaci stavu baterie, která různými barvami upozorňuje na vybitou, středně nabitou i zcela nabitou baterii, je-li notebook připojen k elektrické síti nebo je odpojen.

Notebooky řady Aspire TimelineX jsou vybaveny novými funkcemi pro úsporu energie včetně úsporného režimu optické mechaniky, který přispívá k prodloužení výdrže baterie, a tedy poskytuje více času na práci i na zábavu.

Notebooky řady Acer Aspire TimelineX jsou založeny na procesorech druhé generace Intel Core. Laptopy Aspire TimelineX jsou nabízeny také s vyhrazenou grafikou NVIDIA GeForce, která zaručuje špičkový výkon při hraní her a vynikající kvalitu obrazu s 3D vizuálními efekty, realistickým osvětlením a živým podáním. Notebooky řady Aspire TimelineX s pevným diskem s kapacitou až 750 GB splňují nároky i multimediálních nadšenců. Zcela nové modely TimelineX mohou být alternativně vybaveny pevným diskem SSD.

Ještě intenzivnější zážitky z médií zprostředkuje port HDMI, který umožňuje sledovat zábavu ve vysokém rozlišení na velkoplošné televizní obrazovce. Volitelný port USB 3.0 přenáší data mezi počítačem a externími zařízeními až 10x rychleji než rozhraní předcházejícího standardu. Zážitky ze zábavy ještě dále zesiluje realistický a živý zvuk technologie Dolby Home Theater v4, která zajišťuje nejvyšší hlasitost zvuku bez zkreslení a zřetelné dialogy v reproduktorech osobního počítače, sluchátkách i reproduktorech domácího kina.

Notebooky řady Aspire TimelineX, jíž tvoří kompaktní model 3830T s úhlopříčkou 34 cm (13.3"), elegantní model 4830T s displejem 35,5 cm (14.0") a model 5830T s úhlopříčkou 39,5 cm (15.6"), jsou vybaveny tenkým displejem Acer CineCrystal s podsvícením LED diodami s poměrem stran 16:9 a vysokým rozlišením 1366 x 768.

Moderní technologie pro připojení k bezdrátové a pevné síti počítačů řady Aspire TimelineX zajišťují snadný přístup k internetu: Wi-Fi CERTIFIED, Gigabit Ethernet a volitelné rozhraní Bluetooth. Nová webová kamera s rozlišením 1,3 MP vám umožňuje zůstat ve styku s přáteli i obchodními partnery prostřednictvím videochatování ve vysokém rozlišení. Dále nabízí i vyšší kvalitu obrazu při nedostatečném osvětlení a možnost natáčet videa v kvalitě HD 720p se zvukem, která můžete sdílet v sociálních sítích.

Počítač Aspire TimelineX umožňuje také nabíjet smartphone nebo jiná USB zařízení, aniž je nutné ho zapínat.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci