ZOWIE XL2566K je oficiálním monitorem CS2 Major Copenhagen 2024

 

TZ ZOWIE XL2566K CS2MajorCopenhagen24 HWForumZOWIE by BenQ, profesionální značka produktů pro esport, oznamuje, že se stala oficiálním monitorovým partnerem turnaje PGL CS2 Major Copenhagen 2024.

Dánsko, země proslulá svým esportovým odkazem, se stane místem prvního Counter-Strike 2 Major turnaje. U tohoto historického momentu nebude chybět ZOWIE reprezentována svými 360Hz monitory XL2566K, která se dlouhodobě zavazuje rozvíjet esportové technologie a podporovat profesionální hráče a nadšence na celém světě.

V rámci tohoto strategického partnerství je cílem posunout hranice zážitku z hraní na novou úroveň. Špičkové monitory XL2566K s obnovovací frekvencí 360 Hz a technologií DyAc+ zajistí nejlepší a nejplynulejší obraz jak pro profesionály tak diváky.

„Jsme nesmírně rádi, že můžeme být oficiálním monitorovým partnerem CS2 Major Copenhagen 2024," prohlásil Steve Chu, prezident BenQ Europe, a dodává: „Tato spolupráce podtrhuje náš neměnný závazek profesionálním esport hráčům jako předního dodavatele produktů pro esport. Jsme nadšení, že můžeme přispět technologickými inovacemi k této velmi očekávané události roku."

Esportové monitory ZOWIE, ať už se jedná o XL2566K nebo aktuálně představené modely řady XL-X, jsou pečlivě navrženy na základě sportovně-vědeckého výzkumu a zpětné vazby tak, aby splňovaly specifické potřeby náročných profesionálních hráčů. Během finále, které se koná 28. – 31. března, se v Evropě vůbec poprvé objeví monitory XL2586X s obnovovací frekvencí 560 Hz a XL2546X s 240 Hz. Oba modely využívají služeb Fast-TN panelu a exkluzivní technologie DyAc 2 s duálním podsvícením. Tato konfigurace zajišťuje čistý a ostrý obraz i během rychlých pohybů ve hře. Vynikající ergonomii monitorů umocňuje integrace průmyslových ložisek do nohy monitoru umožňující nastavení ideální polohy hladce bez zadrhávání. Uživatelský komfort při používání dále podpoří funkce automatického nastavení herního režimu Auto Game Mode dostupná přes aplikaci XL Setting to Share, která zpřístupní automatické přepínání režimů na základě obsahu na displeji.

„Dánsko je díky bohaté esportové historii ideálním hostitelem nejlepších světových týmu ve hře Counter-Strike," hodnotí Silviu Stroie, CEO společnosti PGL, a dodává: „Profesionální hráči budou těžit z pokročilých inovací a podávat nejlepší výkony ve hře díky esportovým monitorům ZOWIE. Toto partnerství zvyšuje celkovou úroveň turnaje."

Více informací o produktech ZOWIE by BenQ pro esport je k dispozici na webu https://zowie.benq.eu/en-eu/index.html.