Stereo náhlavní sady Logitech pro lepší poslech a zábavu s PC

Logitech Stereo HeadsetLogitech představil řadu stereo náhlavních sad pro PC, jež nabízejí čistý zvuk, pohodlí a praktické ovládání pro všechny, kdo používají své počítače pro hlasovou komunikaci přes internet (VoIP – Voice over IP) nebo pro zábavu. Pro všechny modely náhlavních sad řady Logitech Stereo Headset je charakteristický pohodlný design a jednoduché nastavení stylu „plug-and-play“. Otočný mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku a navíc i stereo zvuk jsou zárukou, že u všech modelů této řady je hovor i poslech přenášený přes internet ostřejší než dosud.


Ať již hledáte základní náhlavní sadu pro čistší přenos hovorů nebo takovou, která obohatí a zdůrazní zvukové kvality hudby nebo filmů, z řady modelů Logitech Stereo Headset si můžete vybrat tu nejvhodnější. Nové náhlavní sady Logitech Stereo Headset je snadné nastavit, jsou kompatibilní s počítači s MS Windows, které jsou vybaveny analogovým připojením a konektory typu jack 3,5 mm pro vstup a výstup zvuku, a lze je používat ve spojení s aplikacemi Logitech Vid HD, Skype, Yahoo! Messenger, Gmail, Windows Live Messenger, AIM nebo QQ.

Mezi hlavní představitele nové řady náhlavních sad Logitech Stereo Headset patří:

Logitech Stereo Headset H130
Náhlavní sada Logitech Stereo Headset H130 na hlavě drží stylově a bez rušivých pocitů pomocí odlehčeného týlního pásku spojujícího obě sluchátka. Mikrofon s funkcí potlačení hluku okolního prostředí prakticky eliminuje přenos nežádoucích zvuků z okolí, takže vašemu hlasu bude vždy jasně rozumět. Mikrofon můžete nasměrovat na místo, kde bude hlas snímat nejlépe – a otočit jej nahoru, aby vám nepřekážel, když jej nebudete používat.

Logitech Stereo Headset H150

Náhlavní sada Logitech Stereo Headset H150 nabízí stejné funkce jako model H130 pouze s tím rozdílem, že týlní pásek je nahrazen klasickým páskem přes hlavu s možností nastavení velikosti. Model Stereo Headset H150 se navíc vyznačuje náušníky z pěnového materiálu, mikrofon lze uchytit na pravou nebo levou stranu a díky jednoduchým ovládacím prvkům na kabelu můžete snadno upravovat hlasitost poslechu a vypnout mikrofon.

Logitech Stereo Headset H250

Logitech Stereo Headset H250 nabízí dynamický stereo zvuk v plném frekvenčním pásmu. I tato sada má vypolstrovaný hlavový pásek a pohodlné pěnové náušníky, díky nimž se nebudete cítit nepohodlně ani při dlouhých hovorech.

Očekává se, že všechny tři náhlavní sady budou k dostání ještě během srpna 2011. Modely Logitech Stereo Headset H130 a Logitech Stereo Headset H150 se budou prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 499 Kč. U náhlavní sady Logitech Stereo Headset H250 je doporučená maloobchodní cena 879 Kč.

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci