Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Službu NETGEAR Insight Pro nyní podporují také mobilní routery

 

NETGEAR Insight ProSpolečnost NETGEAR, přední světový poskytovatel inovativních síťových produktů, oznamuje dostupnost služby NETGEAR Insight Pro v mobilních routerech. Pokročilé řešení pro vzdálenou správu v cloudu mohou nyní využívat majitelé mobilních routerů M1 4G LTE (MR1100) a M5 5G Wi-Fi 6 (MR5200).

 

 

Díky správě prostřednictvím cloudu jsou mobilní routery NETGEAR Nighthawk M1 a M5 výborným řešením pro firmy, které svým zaměstnancům potřebují poskytnout univerzální připojení k internetu. Výborně poslouží při práci z domova i u pracovníků v terénu, jako jsou třeba obchodní zástupci nebo záchranáři. Mobilní routery fungují prakticky kdekoliv a okamžitě poskytují konektivitu jakémukoliv zařízení, aniž by byly závislé na další infrastruktuře nebo technické podpoře.

Výhody služby NETGEAR Insight Pro

Služba NETGEAR Insight Pro umožňuje správcům IT a poskytovatelům řízených služeb (MSP) nastavovat správu LAN pro kanceláře a pobočky, která zajistí návštěvníkům nebo dočasným zaměstnancům přístup k Wi-Fi. Správci IT mohou v rámci NETGEAR Insight Pro jednotlivé mobilní hotspoty bezdotykově nasadit a centrálně nastavovat, stejně jako průběžně monitorovat celou síť, odstraňovat její problémy nebo aktualizovat firmware dílčích síťových prvků.

Služba podporuje také snadnou a rychlou integraci dalších IT zařízení do sítě, centralizovanou konfiguraci a jednotnou správu profilů při hromadném nasazení. I při velkém množství zařízení v terénu umožňuje NETGEAR Insight Pro snadno najít a získat informace o jejich stavu. Poskytuje zprávy o jejich využití, síle mobilní sítě, šířce pásma, a dokonce i seznam připojených klientských zařízení.

„Lidé dnes potřebují mít spolehlivý přístup k internetu odkudkoliv, aniž by byli omezováni sdílenou šířkou pásma v domácnosti nebo bezpečnostními problémy spojenými s veřejnou Wi-Fi. Mobilní routery představují ideální řešení k zajištění dedikovaného internetového připojení pro zaměstnance pracující z domu nebo v terénu,“ řekl Shaheen Kazi, ředitel divize správy SMB produktů v rámci NETGEAR Insight.

Dostupnost

Mobilní routery Nighthawk M1 4G LTE (MR1100) a Nighthawk M5 5G Wi-Fi 6 (MR51000) jsou celosvětově dostupné. Služba NETGEAR Insight Pro je poskytována v rámci dodatečného předplatného a zahrnuje měsíční nebo roční poplatek. Cena začíná na 22 USD za rok (1.83 USD za měsíc), a to za každý spravovaný mobilní router. Všechny výše zmíněné funkce na routerech M1 a M5 jsou součástí jejich základní výbavy. Více informací je k dispozici na webu NETGEAR.

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci