Nová série univerzálních napájecích zdrojů Sweex

sweex_PA300V2_1121Holandská společnost Sweex, která na český a slovenský trh dodává stylové příslušenství k notebookům a počítačům, představila novou sérii univerzálních napájecích zdrojů pro většinu současných notebooků a netbooků. Nejsilnějším adaptérem určeným pro výkonné notebooky (spotřeba max. 110 W) je Sweex High Performance Universal Adapter PA300V2. S jeho 11 konektory bez problému najdete vhodnou koncovku i pro váš notebook. Adaptér se vyznačuje více než 90% účinností a aktivním PFC. Dalším v rodině je Swex Slimline Universal Adapter PA301. Jedná se o univerzální adaptér pro notebooky a netbooky, který oceníte především na cestách. Díky jeho tenkému provedení totiž nezabírá zbytečně moc místa. Jeho výhodou je 11 volitelných koncovek a navíc je vybavený samostatným USB portem na dobíjení vašeho mobilního telefonu, iPodu či MP3 přehrávače.

V sérii nechybí ani speciální univerzální adaptér určený pro netbooky – Sweex Universal Netbook Adapter PA310. Tento kompaktní adaptér má k dispozici 6 koncovek a můžete s ním nabíjet všechny běžné netbooky na trhu.

Portfolio adaptérů Sweex doplňuje ještě Sweex Netbook Car Adapter určený pro dobíjení netbooků. Využijí ho především ti uživatelé, pro které se netbooky staly stejně důležitými jako mobilní telefony.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci