Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

NETGEAR rozšiřuje své portfolio mesh systémů o cenově dostupnou řadu s Wi-Fi 6


05-12 NETGEAR rozšiřuje své portfolio mesh systémů o cenově dostupnou sérii s WiFi 6Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, uvádí na trh novou řadu bezdrátového Wi-Fi mesh systému Orbi s podporou standardu Wi-Fi 6. Novinka nabízí rychlé a plynulé připojení v prostorách o rozloze až 350 m2, spolehlivé zabezpečení i pokročilé možnosti správy.

Řada Orbi RBK350 WiFi 6 je navržena tak, aby odpovídala současným i budoucím požadavkům moderních domácností. Mnoho z nich je v dnešní době vybaveno nepřeberným množstvím inteligentních zařízení s podporou širokopásmových aplikací, jako je např. 4K/8K streamování, kladoucích vysoké nároky na domácí síť. Díky podpoře Wi-Fi 6 mají uživatelé nyní k dispozici větší počet streamů, které zvyšují kapacitu sítě a poskytují jim tak rychlé a plynulé připojení pro všechna jejich zařízení v síti.

Systém Orbi WiFi 6 je vybaven výkonným čtyřjádrovým 1,8GHz procesorem, nejnovějším Wi-Fi standardem Wi-Fi 6 a technologiemi MU-MIMO a Beamforming. Dokonalý zážitek zajišťují 4 streamy Wi-Fi 6 s rychlostí až 1,8 Gb/s pro hraní bez výpadků a plynulé streamování. To vše za dostupnou cenu.

Snadné nastavení a správu systému Orbi WiFi 6 zajišťuje mobilní aplikace NETGEAR Orbi. Jejím prostřednictvím uživatel získává přehled o stavu své domácí sítě a připojených zařízení s možností jejich vzdálené správy, včetně vytvoření sítě pro hosty a testu rychlosti připojení. Zařízení je také kompatibilní se službami Amazon Alexa a Google Assistant.

Cena a dostupnost

Série NETGEAR RBK350 WiFi 6 je k dostání v kombinaci jednoho routeru a jednoho satelitu (RBK352) či dvou satelitů (RBK353). Zakoupit ho lze v síti obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučené koncové ceny 8 150 korun/318 euro s DPH (model RBK352) a 11 410 korun/445 euro s DPH (model RBK353).

 

 

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci