POINT.X (2019-20)

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Lampička z dílny LAMAXu zastoupí i powerbanku

HW Forum EasyLight1Značka LAMAX uvedla přenosnou lampičku EasyLight1, obsahující integrovanou baterii, díky které může tenhle praktický doplněk domácnosti posloužit i jako powerbanka nebo nabíječka. Lampička je díky ohebnému krku značně flexibilní, takže si světlo nasměrujete vždy tam, kde ho nejvíce potřebujete.

Co však potřebovat nebudete, je neustálý přístup ke zdroji elektrické energie, neboť LAMAX EasyLight1 oplývá vlastní integrovanou baterií, která nabízí kapacitu 4 000 mAh a při plném jasu dokáže na jedno nabití svítit minimálně osm hodin v kuse. Nebo dva dny v případě, že ji budete využívat běžným způsobem, tedy před spaním vypínat.

4

Samozřejmě záleží i na režimu, který si zvolíte. Například při práci na počítači tak vysoký jas nepotřebujete, takže vám lampa vydrží svítit plných 19 hodin. V režimu „příjemného večerního osvětlení" pak dokonce 21 hodin.

5

Jak již bylo řečeno, dokáže lampa EasyLight1 fungovat i jako powerbanka, respektive nabíječka. Šťáva tak díky tomu nedojde ani vašim mobilním zařízením. Ta můžete nabíjet až dvě najednou při maximálním výstupním proudu 2,1 A. A pokud budete nabíjet zařízení jedno, pak můžete využít režimu rychlonabíjení. Jako běžnou nabíječku pak integrované USB sloty využijete v případě, že budete mít lampičku neustále připojenou ke zdroji elektrické energie.

lamax-easylight1

Minimalistický design doplňuje příjemné světlo, které lampička emituje a které díky naprogramovanému indexu světla dokáže chránit oči uživatelů. A to i tím, že jakožto sekundární zdroj eliminuje dopady modrého světla vyzařovaného elektronickými zařízeními.

EasyLight 3


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci