Externí 3D Blu-ray vypalovačka ASUS

ASUS_BW12D1SU_1120ASUS představil externí vypalovačku pro 3D Blu-ray s označením BW-12D1S-U. Novinka umožňuje snadný převod z DVD a rychlé vypalování Blu-ray disků. Uživatele na první pohled zaujme nevšedním designem inspirovaným diamantem. Dojem však rozhodně nepokazí ani technické parametry. Rozhraní USB 3.0 a technologie Optimal Tuning Strategy (OTS) zajišťují rychlost zápisu až 12× a obstarávají zápis a přehrávání 3D obsahu ve vysokém rozlišení. K estetické i praktické stránce přispívá také modrá kontrolka napájení a stojánek, jenž umožňuje vypalovačku umístit v horizontální i vertikální poloze.

Veškerá Blu-ray zařízení od ASUSu nyní podporují přehrávání ve 3D. Umožňují konverzi 2D videa na 3D a přehrávání v rozlišení Full HD 1080p. Za účelem snazšího a rychlejšího převodu DVD na Blu-ray využil výrobce funkci pro rozšíření obsahu v nižším rozlišení než HD DVD do standardu HD. To ocení zejména uživatelé, kteří za uplynulých 10 let nashromáždili rozsáhlé DVD sbírky.

Zařízení podporuje zvukové technologie Dolby EX a 5.1kanálové DTS-HD. Díky dekódování zvuku nedochází ke zhoršení kvality oproti původnímu zdroji.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci