Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

BenQ oznámil rozšíření řady domácích projektorů

BenQ_W1200_1115Společnost BenQ oznámila rozšíření řady domácích projektorů o nový model s označením W1200. Tento 1080p Full HD projektor pro domácí kino je vybaven DLP technologií od Texas Instruments pro dosažení mimořádných barev a detailů, vysokého jasu a úctyhodných kontrastních poměrů prakticky bez rozkladu barev. Model W1200 nabízí jednoduché řešení, a to díky dodané kolekci profesionálních funkcí a doplňků. Ta zahrnuje technologii interpolace snímků, optimalizovaný Full HD optický systém a ISFccc certifikaci. Nechybí ale ani rozšíření barevné škály z běžných 72 % na 85 %, pokročilá správa barev a 20W SRS WOW HDTM prostorový zvuk.

W1200 využívá nejnovější projekční technologie v kombinaci s interpolací snímků. BenQ W1200 je schopen nabídnout rozlišení Full HD 1080p, plně 10bitové zpracování obrazu, extra vysoký kontrastní poměr 5000:1, vylepšený jas 1800 ANSI lumenů a optimalizovaný Full HD optický systém. Díky výše uvedeným parametrům generuje tento projektor věrné a čisté barvy v každém detailu. Navíc je produkovaný obraz prakticky zbaven nežádoucích barevných rozkladů.

BenQ u modelu W1200 přichází s funkcemi optimalizace obrazu, které jsou jinak dostupné pouze v těch nejluxusnějších AV projektorech, a nabízí jejich prostřednictvím dokonce více, než je schopno lidské oko pojmout. Mimo technologie interpolace snímků, která eliminuje výskyt pohybových efektů a vibrací pro zjemnění rychlých změn obrazu ve sportovních a akčních scénách, je tu i pokročilá technologie vrstev barevného kolečka, jež zlepšuje sytost barev. Ta u tohoto modelu dosahuje celých 85 % barevné škály NTSC.

Certifikace ISFccc opravňuje W1200 k získání prestižní servisní asistence ISFccc pro profesionální kalibraci od Imaging Science Foundation. Tato možnost slouží náročným zákazníkům k optimalizaci výkonu přímo pro jejich domácí prostředí. Pokud však dáváte přednost vlastnímu nastavení, možnosti nastavení projektoru v oblasti správy barev vám umožní jemné ladění odstínů podle vámi preferované úrovně kontrastu, jasu, teploty barev, gama a vyvážení bílé, a to bez jakýchkoliv kompromisů.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci