Rychlá paměťová karta MicroSDHC třídy 10 od Kingstonu

Úterý, 16 Únor 2010 17:11

micro SD adaptery a microSDHC kartaKingston uvádí na trh paměťovou kartu Kingston 16 GB microSDHC třídy 10 . Tato velkokapacitní paměťová karta vyhovuje standardům uvedeným v interní SD Association specifikaci, verze 3.00 a splňuje kritéria pro třídu 10. Uživatelům umožňuje snadný přenos souborů mezi mobilními zařízeními a PC, přičemž vyniká rychlostí přenosu dat a je dostupná buď samostatně, nebo spolu s adaptéry na formát SD i miniSD. Na paměťovou kartu Kingston 16 GB microSDHC třídy 10 se vztahuje doživotní záruka a je k ní poskytována nepřetržitá technická podpora.
Doporučená cena samostatné karty je 2676 Kč, karta v balení s SD adaptérem stojí kupodivu méně – 2672 Kč, cena balení se dvěma adaptéry (miniSD a SD) je 2690 Kč. Uvedené ceny zahrnují DPH.

Celý článek...
 

Skype v televizorech Panasonic od jara i v České republice

Pátek, 05 Únor 2010 15:55

pan_skype_1005.jpgSpolečnosti Panasonic a Skype přinášejí nové řešení pro jednodušší a pohodlnější videohovory. Už toto jaro budou moci majitelé nových televizorů Panasonic VIERA vybavených aplikací VIERA CAST využívat program Skype pro videokomunikaci přímo z pohodlí svého gauče. Na spojení s nejbližšími už nebude nutný telefon ani počítač, postačí sáhnout po dálkovém ovladači. Použití aplikace je jednoduché a zvládne ho i člověk, který Skype na počítači nikdy nepoužíval. Prostřednictvím USB portu připojíte k televizoru kameru a mikrofon a dálkovým ovládáním zahájíte hovor. Díky čtyřem samostatným mikrofonům pro volající se hovoru může zúčastnit až několik lidí najednou.

Celý článek...
 

BenQ uvádí na trh svůj první 27" monitor

Pátek, 29 Leden 2010 11:08
BenQ M2700HDSpolečnost BenQ oficiálně vstoupila do segmentu 27" LCD monitorů se svým novým Full HD 1080p modelem označeným jako M2700HD (1920×1080 pixelů, 16:9). Monitor má dynamický kontrast 50 000:1, jas 400cd/m2, používá patentovanou technologii Senseye Human Vision, je vybaven také integrovanými reproduktory o celkovém výkonu 10 W a podporou pokročilé technologie EmbracingSound. Technologie Senseye Human Vision zlepšuje kvalitu obrazu prostřednictvím několika proprietárních kalibrovacích nástrojů, které ovlivňují například jas, ostrost obrazu, dynamický kontrastní poměr, volbu odstínů a sytost barev nebo 3D redukci šumu.
Celý článek...
 

ecoRouteHD od Garminu nahrazuje palubní počítač auta

Pátek, 15 Leden 2010 15:08
nüvi 1390t Garmin představuje technologii ecoRouteHD, která je schopna ve spojení s přenosnou navigací Garmin nahradit funkce palubního počítače v automobilu. Technologie ecoRouteHD je významným krokem k bližší integraci přenosné automobilové navigace do systému vozu. Přenosné automobilové navigace mají nyní přístup k diagnostickým informacím, jako je například okamžitá spotřeba paliva, průměrná spotřeba paliva, otáčky motoru, napětí na baterii, teplota provozních kapalin, emise, chybové hlášení systému a mnoho dalších údajů. Navigace Garmin přitom nezůstávají jen u čtení a předání dat ze systému vozu, ale poskytují řidiči širší vyhodnocení získaných informací s cílem dosažení úspory nákladů a snížení ekologické zátěže související s provozem automobilu.
Celý článek...
 

ProLite B2712HDS-1 – největší LCD monitor od iiyamy

Středa, 13 Leden 2010 14:43
iiyama ProLite B2712HDS-1Prozatím největší LCD monitor z dílny japonské iiyamy uvedla na český a slovenský trh společnost AT Computers. iiyama ProLite B2712HDS-1 na displeji s úhlopříčkou 27 palců (69 cm) zobrazuje obraz v nativním rozlišení Full HD (1920×1080, poměr stran 16:9). Díky rychlé odezvě zobrazení 2 ms, kontrastnímu poměru 50 000:1 a jasu 400 cd/m2 je vhodným monitorem pro multimediální využití, kancelářské aplikace i grafické práce. Disponuje porty DVI, D-Sub i HDMI. Stojan umožňuje výškové nastavení displeje a jeho stranové natáčení do 30° vlevo i vpravo.
Celý článek...
 

Ucelená řada napájecích adaptérů Belkin

Čtvrtek, 05 Listopad 2009 17:27

f5l065qq_20_s.jpgSpolečnost Belkin oznámila uvedení nové řady napájecích adaptérů pro domácnosti, kanceláře a pro použití na cestách. Nová řada 40 a 90 wattových adaptérů představuje řešení sekundárního nebo náhradního napájení doma, v kanceláři nebo na cestách.Napájecí adaptéry pro netbooky Belkin vynikají kompaktním, štíhlým a lehkým designem pro snadné přenášení; 5 vyměnitelných koncovek umožňuje použití s netbooky mnoha různých značek jako například Asus, Acer/Dell, HP, Samsung a Toshiba. Adaptéry obsahují i doplňkový 5 V USB port pro napájení/nabíjení mobilních zařízení jako jsou telefony a MP3 přehrávače. Součástí všech adaptérů je i vestavěná ochrana proti účinkům vysokého/nízkého proudu a před zkraty pro zabránění poškození počítače následkem zkratování. Napájecí adaptér pro netbooky Belkin 40W Home Office Netbook Power Adapter F5L065qq má ještě navíc CLA koncovku do auta.

Celý článek...
 

Rychlý mobilní oboustranný skener A4 od Canonu

Úterý, 27 Říjen 2009 12:34

images/09/p-150_3.jpg je označení nového nejrychlejšího mobilního oboustranného skeneru A4 od Canonu. Přístroj je napájen přes USB a dosahuje rychlosti skenování až 15 stran za minutu. P-150 svým drobným vzhledem a stylovým designem zapadá do prostředí domácností nebo menších kanceláří, kde uživatelé většinou zápolí s nedostatkem místa. Díky snadnému ovládání mohou začít rychle skenovat i začínající uživatelé.
Tento skener je vhodným nástrojem také pro pracovníky, kteří tráví spoustu času na cestách a pravidelně přinášejí zpět do kanceláře velké množství dokumentů. Nákupní smlouvy, kontrakty, faktury, účtenky, fotografie nebo psané zápisky mohou být naskenovány a ihned transportovány do kanceláře.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Další > Konec >>

Strana 48 z 50