Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

NETGEAR představuje nejnovější verzi služby Insight pro malé a střední firmy

Středa, 25 Květen 2022 14:43

 

NETGEAR InsightSpolečnost NETGEAR, přední světový poskytovatel inovativních síťových produktů, představuje podrobnosti o nejnovější verzi služby NETGEAR Insight: komplexního cloudového nástroje, kterému stále větší počet IT manažerů a poskytovatelů spravovaných služeb (MSP) svěřuje správu sítí. Mezi novinky, které přináší verze 6.6, patří možnost naplánovat restart zařízení, podpora kabelových zařízení v Business VPN nebo podpora mobilních hotspotů, přehledný průvodce a tříměsíční zkušební předplatné varianty Insight Pro.

Celý článek...
 

NETGEAR získal deset prestižních ocenění Red Dot Award

Středa, 11 Květen 2022 16:04

 

Red Dot 2022Společnost NETGEAR, přední světový poskytovatel inovativních síťových produktů, získala v letošním ročníku prestižní soutěže organizace Red Dot celkem deset ocenění za výjimečný produktový design. Ocenění získaly výrobky z produktových řad Nighthawk, Orbi i Pro AV.

Celý článek...
 

NETGEAR rozšiřuje nabídku profesionálních AV přepínačů o nová hardwarová i softwarová řešení

Pátek, 29 Duben 2022 21:37

 

NETGEAR GSM4210PDSpolečnost NETGEAR, přední poskytovatel síťových produktů určených pro podniky všech velikostí, představila tři nové produkty pro AV přes IP (AVoIP). Došlo k tomu na veletrhu National Association of Broadcasters (NAB), který se uskutečnil 24.-27. dubna v Los Angeles. Patří mezi ně aplikace NETGEAR Engage Controller pro nastavení a správu AVoIP přepínačů a dva stolní přepínače řady M4250, které umožňují jednoduchou instalaci v omezeném prostoru.

Celý článek...
 

NETGEAR rozšiřuje možnosti propojení fotorámečku Meural s krypto peněženkami

Středa, 13 Duben 2022 13:28

 

MFT photo img tcm148-136128Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, přináší vylepšení svého prémiového digitálního fotorámečku Meural. Sběratelé nezaměnitelných tokenů (NFT) nyní mohou s rámečkem propojit své krypto peněženky MetaMask a Coinbase a předvést na něm své sbírky NFT.

Celý článek...
 

Vyrobte si elektřinu, kterou vám nezdraží

Pondělí, 28 Březen 2022 13:46

 

Hybridní měnič CPSHB300ETR

V dnešní době se v různých pádech skloňuje energetická nezávislost. Je to logické – ze všech stran slyšíme o krizi, která energie, běžně dostupné v „systému“, zdražuje. Čím víc lidí bude do budoucna energeticky soběstačných, tím lépe. Takže co k takové energetické soběstačnosti ideálně potřebujete?

Celý článek...
 

NETGEAR představuje první třípásmový přístupový bod s Wi-Fi 6E určený pro malé a střední firmy

Čtvrtek, 17 Březen 2022 10:03

 

WAX630ENETGEAR, přední poskytovatel síťových produktů pro malé i velké firmy, představuje nový třípásmový přístupový bod NETGEAR AXE7800 spravovaný službou Insight (WAX630E). Jedná se o první třípásmový produkt s Wi-Fi 6E podnikové třídy s cloudovou správou určený pro malé a střední podniky (SMB). To z nového produktu činí nejvýkonnější volbu pro tento segment.

Celý článek...
 

NETGEAR se chystá na evropskou roadshow. Předváděcí kamion přijede i do Prahy

Středa, 02 Únor 2022 14:38

 

NETGEAR M4300Společnost NETGEAR, přední poskytovatel síťových produktů v oblasti profesionálního audia a videa, a firma Crestron, globální lídr v oblasti komunikačních technologií pro pracoviště, oznamují společnou mobilní roadshow po Evropě. Crestron Next Road Trip Europe od března do června 2022 učiní 38 zastávek v 19 evropských zemích. V dubnu se zastaví i v Praze.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 42