Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Team Vitality rozšiřuje partnerství s Philips

 

MMD Newsletter Philips 250pxSpolečnost MMD, přední specialista na displeje a licenční partner pro monitory značky Philips, s potěšením oznamuje, že prodloužila své mezinárodní partnerství s globální esport organizací Team Vitality. Toto partnerství, které dříve pokrývalo jen tým FIFA herní organizace Team Vitality, bylo posíleno a nyní zahrnuje i jeho týmy League of Legends, které soutěží jak v League of Legends European Championship (LEC) tak v Ligue Française League Of Legends (LFL).

Víceletý závazek společnosti Philips Monitors umožní vybavit sportovce světové třídy z Team Vitality, včetně osminásobného vítěze LEC a finalisty mistrovství světa 2019 Luky „Perkze“ Perkoviće a vítěze LEC 2021 Matyáše „Carzzyho“ Orsága špičkovými herními monitory Philips. Hráči týmů League of Legends a FIFA, kteří soutěží na největších evropských turnajích v esportu, pak ponesou na dresech logo svého partnera.
V rámci své nové strategie, která se kromě hraní na konzoli dále otevírá i hraní na PC, budou monitory Philips těžit z odborných znalostí sportovců Team Vitality pro výzkum a vývoj, s cílem vytvořit co nejlepší monitory pro hráče. Philips Monitors dodá monitory do nejmodernějších školicích zařízení Team Vitality v Berlíně i na Stade de France.

„Poskytovat našim hráčům to nejlepší vybavení, které jim pomůže podávat výkon na nejvyšší úrovni, bylo pro nás vždy nejvyšší prioritou, takže je skvělé, že můžeme rozšířit naše partnerství s tak důvěryhodným dodavatelem a zajistit jim špičkové monitory Philips,“ komentoval partnerství Nicolas Maurer, generální ředitel společnosti Team Vitality.

„Bylo skvělé podporovat tým FIFA a zařízení V.Hive našimi monitory Philips Momentum pro konzolové hraní a vytvořit jim tak lepší tréninkové prostředí. Jsme nadšeni, že se letos partnerství rozrůstá o naše počítačové herních monitory pro týmy League of Legends,“ komentuje Xeni Bairaktari, vedoucí globálního marketingu a senior brand manažer pro EU ve společnosti Philips Monitors & IT Accessories. „Philips Monitors neustále vylepšuje hraní s pokrokovými novinkami a aktualizovanými technologiemi. Partnerství s Team Vitality nám pomůže poskytnout hráčům ta nejlepší monitorová řešení.“

O Team Vitality

Team Vitality, globální organizace pro esport, se věnuje rozvoji dovedností a vychovávání nové generace prvotřídních hráčů esportu. Team Vitality, domov nejlepších světových hráčů soutěžících v osmi hrách, hodlá ovládnout evropskou soutěž a stát se vážným kandidátem na vítězství na nejprestižnějších světových turnajích. Celosvětově uznávaná značka životního stylu a zábavy Team Vitality a její sportovci mají na sociálních sítích přes 14 milionů sledujících a mají přední partnery v oboru, včetně společností Adidas a Tezos.

Byl založený v roce 2013 Nicolasem Maurerem a Fabienem Devidem, má sídlo v srdci Paříže ve V.Hive, nejmodernějším veřejném esportovém komplexu. Jeho hráči trénují ve V.Performance, špičkovém zařízení v kultovním stadionu Stade de France a má sportovce a trenérský personál 16 různých národností.