VariCAD

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Porsche Design a AOC představují Porsche Design AOC AGON PD27

 

AOC AGON PD27 F-AGON 250pxExkluzivní značka životního stylu Porsche Design a AOC, lídr na trhu herních monitorů, se sešli, aby představili vůbec první herní monitor Porsche Design AOC AGON PD27. Tento 27” (68,58 cm) monitor poskytuje zážitek podobný řízení závodního automobilu: vysoké oktanové specifikace (27” QHD panel, obnovovací frekvence 240 Hz, 0,5 ms MPRT), eleganci, poutavý design ovlivněný závody a širokou škálu funkcí, které lze využít jak na denní bázi, tak i během dlouhých her. Ještě před oficiálním uvedením byl působivý design tohoto nového monitoru oceněn cenou Red Dot Award 2020.

Výkon bez kompromisů a styl

Soutěžní hry jsou dostupné a lákavé, ale samotná konkurence je tvrdá. Začátečníci i profesionálové se mohou shodnout na jednom klíčovém faktoru, že vysoce výkonné počítačové vybavení je klíčem k úspěchu. Stejně jako řidič závodního automobilu, který předvídá a vypočítává, jak nejlépe projet zatáčku, musí hráči elektronických sportů rychle reagovat a rozhodovat se v milisekundách. Výkon každého zařízení je nesmírně důležitý a může snadno určovat výsledek soutěže. Proto společnost Porsche Design pronikla do DNA motoristického sportu a spojila se s AOC, aby vytvořila vysoce výkonný monitor - speciálně pro ty hráče, kterým záleží na vítězství.

„Se svým lineárním a puristickým designem, který skloubil formu a funkčnost, je Porsche Design AOC AGON PD27 dokonalým ztělesněním DNA značky a současně filozofie designu. Nový monitor AOC AGON kombinuje inovativní a špičkové technologie a je určen pro hráče, kteří hledají optimální výkon, který neupozaďuje styl,“ říká Roland Heiler, hlavní designér společnosti Porsche Design.

„S hrdostí a nadšením oznamujeme první výsledek našeho nového partnerství se společností Porsche Design: monitor Porsche Design AOC AGON PD27. Osvědčená odbornost společnosti AOC v zobrazovacích technologiích se skvěle doplňuje s výjimečným přístupem společnosti Porsche Design k designu. Hráči po celém světě budou nadšeni, že tento skvělý produkt má kromě vynikajícího herního výkonu i skvělý design,“ říká Stefan Sommer, marketingový a obchodní ředitel AOC Europe.

PORSCHE-DESIGN 250pxDesign monitoru je zvýrazněn stojánkem stříbrné barvy ve tvaru klece závodního vozu. Stejně jako ve skutečném sportovním vozidle poskytuje uživateli stabilitu, odolnost a vytrvalost, když naběhne adrenalin. PD27, který zůstává věrný filozofii designu Porsche Design a elegantně kombinuje styl a výkon, může promítat svá loga na stůl v různých barvách a rozsvítí zadní část displeje, čímž se rozšíří herní prostředí.

Přeřazení na další rychlostní stupeň

PD27 je vyvinut pro nejambicióznější hráče a profesionální nadšence e-sportů z celého světa. Zobrazuje v rozlišení QHD (2560x1440) a produkuje obnovovací frekvenci 240 Hz, což je perfektní kombinace pro náročné hráče. PD27 má také certifikaci VESA DisplayHDR 400, která poskytuje živé, realistické barvy a široký dynamický rozsah, jenž umožňuje uživatelům ponořit se do simulovaného světa. Navíc velmi těsné zakřivení 1000R (poloměr 1 m) obklopuje a zapouzdřuje uživatele, což je obzvláště skvělá vlastnost pro komunitu sim-závodů.

Obnovovací frekvence 240 Hz snižuje vnímatelné rozmazání pohybu, zatímco doby odezvy 1 ms GtG a 0,5 ms MPRT zaručují jasný herní zážitek bez duchů. S AMD FreeSync Premium Pro uživatelé zažijí plynulé hraní bez trhání. Vysoký jas VA panelu 550 nitů zajišťuje nerušenou hru za jakýchkoli světelných podmínek.

Zvyšování úspěšnosti hráče

PD27 je dodáván s bezdrátovou (IR) klávesnicí ve tvaru středové konzoly, která umožňuje rychlý přístup k nastavení monitoru nebo předvolbám her. Uživatelé, toužící po řevu výkonných motorů v závodních hrách, ocení 5W stereofonní reproduktory se zvukem DTS. Pro každodenní fungování je monitor vybaven také 4portovým rozbočovačem USB 3.2, 2x HDMI 2.0 a 2x DisplayPort 1.4 vstupy.

Monitory Porsche Design AOC AGON PD27 budou k dispozici v polovině listopadu 2020 ve vybraných prodejnách Porsche Design, ve specializovaných prodejnách a online pak na www.porsche-design.com a některých e-shopech za doporučenou koncovou cenu 21 639 Kč (799 EUR).