Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Philips BDL3052E – nové interaktivní displeje pro vzdělávání od PPDS

 

Philips Professional Display Solutions (PPDS) přichází s novou řadou signage displejů E-line, která je určena pro vzdělávání. Displeje jsou vybaveny vícedotykovou technologií a systémem Android, který umožňuje využít nepřeberné množství vzdělávacích aplikací.

Philips E-Line 250pxDotykové displeje Philips E-line jsou vybaveny tvrzeným antireflexním sklem, což zaručuje ochranu při každodenním užívání. Díky tomu je perfektní školní pomůckou, která usnadní práci nejen přednášejícím, ale i studentům.

Pomocí displejů řady Philips E-Line vytvoříte nezapomenutelný zážitek s až 20 dotykovými body současně. S integrovaným operačním systémem Android si můžete ukládat vlastní aplikaci přímo do displeje nebo si můžete vybrat z velké nabídky knihovny aplikací Android a přehrávat si obsah odtud. Pomocí zabudovaného plánovače můžete své aplikace a obsah naplánovat během celého dne či denní doby a díky funkci automatické orientace je zobrazení obsahu na šířku či na výšku záležitostí pouhého otočení displeje.1A-Classroom-Interactive-Focus-Image-1 250px

Slot OPS umožňuje zabudování počítače zcela bez kabelů. Do displejů lze integrovat plně výkonný počítač nebo modul CRD50 využívající systém Android. Slot OPS obsahuje veškerá připojení, která k provozu řešení na bázi zapojení do slotu potřebujete, včetně zdroje napájení.

Díky tomuto displeji propojíte vaše publikum s jakýmkoliv obsahem, je proto ideální pro vzdělávání, veřejná místa, pohostinství nebo maloobchod.

Dotykový panel je kompatibilní s HID a poskytuje plug – and - play provoz.

Technické parametry

- Provoz 18/7
- IR dotyk (20 bodů)
- OPS slot
- Whiteboard
- Wi-fi
- Rozlišení UHD
- 65BDL3052E/00 (65”), 75BDL3052E/00 (75”), 86BDL3052E/00 (86”)