Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Philips 278E8QJAB: Nový zakřivený LCD monitor s extra širokým barevným gamutem

Philips 278E8QJAB 250pxSpolečnost MMD představuje nový 27palcový zakřivený monitor s oslňujícím obrazem. Philips 278E8QJAB nabízí širší barevný gamut a precizní obraz díky technologii Ultra Wide-Color, vytvářející ještě realističtější podívanou. A svou velikostí se dobře hodí do domácnosti.

Malý rádius, hlubší ponoření

Nejnovější zakřivený monitor od Philipsu s extra malým poloměrem zakřivení 1800 mm zajišťuje pohlcující zážitek díky lepšímu vnímání hloubky a redukci zkreslení obrazu. V kombinaci s technologií Adaptive Sync poskytuje krásně plynulý zážitek bez skákání, trhání nebo rozmazání obrazu.

„Poslední 27palcový přírůstek do naší řady zakřivených monitorů posouvá prohnuté monitory ještě dál do hlavního proudu. A je to jen začátek – tento rok dodáme na trh rozsáhlou řadu zakřivených monitorů. Společnost MMD tak plní svůj závazek inovovat technologii, která usnadňuje práci i hraní a vylepšuje zábavu," řekl František Koutník, country manager pro Českou republiku a Slovensko společnosti MMD.

Větší rozsah barev

Model 278E8QJAB s vylepšeným Full HD a nejnovější technologií Ultra Wide-Color nabízí jeden z nejbohatších barevných rozsahů na trhu a tím i dokonalý obraz: Ultra Wide-Color podporuje širší gamut – 130% sRGB (104% NTSC) v porovnání s typickým 99% sRGB (72% NTSC). Za bohatší barevnou škálou pak stojí především vylepšený hardware než softwarové vyladění.
Díky technologii Ultra Wide-Color mohou například nakupující vidět reálnou barvu objednávaných produktů – ať už jde o auto, novou kuchyň nebo oblečení. Co se videa týče, Ultra Wide-Color zajišťuje, že natáčíte to, co vidíte. Tvůrci videí a fotografové se mohou spolehnout na přesnou barevnou reprodukci a na své si přijdou i filmoví fandové.
Monitor kromě skvělého výkonu a tenkého designu také nabízí technologii VA LED, pokročilou multidoménovou vertikální technologii, vytvářející živý a jasný obraz díky extra vysokému statickému kontrastnímu poměru.

Uživatelské funkce

Nový 27palcový monitor je nabitý funkcemi, které zpříjemňují sledování. Technologie Flicker-Free automaticky reguluje jas pro stabilnější obraz a Philips SmartImage Lite upravuje nastavení podle zobrazovaného obsahu, dynamicky vylepšuje kontrast, saturaci barev a ostrost fotek a videí – vše jedním tlačítkem a v reálném čase. Novinka od Philipsu je také vybavena DisplayPortem pro vysokorychlostní přenos dat stejně jako konektorem HDMI. K dispozici jsou i kvalitní stereo reproduktory zaručující perfektní zvuk.

Nový monitor 278E8QJAB řady E od Philipsu bude k dispozici v březnu 2017 za cenu 7 549 Kč (279 eur).