VariCAD
IT Systems - předplatné

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Leadeři v designu a gamingu uvádějí na trh výjimečné herní monitory

 

Partnership Porsche Design x AOC 250pxPorsche Design a AOC uzavřely partnerství, které kombinu-je sofistikovanou a funkční filozofii designu Porsche Design s nejmodernějšími technologiemi displejů AOC. Společně uvedou na trh výjimečné herní monitory, vyvinuté pro hráče, kteří hledají nejvyšší výkon, a přitom dávají pozor na progresiv-ní, přesto stylový vzhled jejich herní stanice. První herní monitor Porsche Design AOC AGON bude představen na podzim roku 2020.

Značka Porsche Design je synonymem pro exkluzivitu a životní styl. Jsou známé dokonalostí každého detailu, protože filozofií společnosti v oblasti designu je opti-malizace formy a funkce, stejně jako objevování nových a inovativních řešení. AOC je dceřinou společností TPV Technology, největšího výrobce LCD monitorů na svě-tě. Díky svým vynikajícím, vysoce výkonným a jedinečným herním displejům z her AOC Gaming a prémiovým produktům AGON si AOC drží pozici jedničky na glo-bálním trhu s herními monitory.

Spolupráce obou společností a jejich odborností dává šanci vzniknout skutečně mimořádným produktům, které chtějí posouvat hranice v designu i funkčnosti. Vů-bec první herní monitor Porsche Design a AOC bude uveden celosvětově na pod-zim letošního roku. Díky tomuto strategickému partnerství vstupuje Porsche Design do rychle se rozvíjejícího segmentu trhu - celosvětový objem herních monitorů 144 Hz a více meziročně vzrostl o 76 %. Spolupráce nabízí exkluzivní přístup ke značce životního stylu zejména pro mladou a rychle rostoucí komunitu hráčů po celém svě-tě. Monitory, které se inspirují v zavedené historii motoristického sportu, jsou per-fektním přechodem od sportu na silnici ke „sportu“ v obývacím pokoji. Pro AOC to bude stylový doplněk k jejich široké historii designových produktů, tentokrát v rámci herního portfolia.

„Porsche Design nabízí exkluzivní řadu produktů spotřební elektroniky a hry jsou jedním z nejrychleji rostoucích trhů v tomto odvětví. Herní monitory přesně zapadají do našeho portfolia technicky inspirovaných produktů životního stylu a jsme nad-šeni, že můžeme spolupracovat s tak silným a dobře zavedeným partnerem, jako je AOC, jednou z předních světových značek na trhu s monitory,“ říká Jan Becker, CEO společnosti Porsche De-sign.

„Jsme mimořádně hrdí a nadšení ze spolupráce s tak fantastickým partnerem, jako je Porsche Design. Jejich designové dědictví jde ruku v ruce s naší nejmodernější technologií monitorů. Společně věříme, že díky našim úžasným a zcela jedinečným monitorům můžeme hráčům po celém světě poskytnout bezkonkurenční herní zá-žitky,“ dodává Nico Vernieuwe, SVP Branded Business ve společnosti TPV Tech-nology.

Další novinky o připravovaných monitorech z řady Porsche Design budou uveřej-něny v nejbližší době.