VariCAD

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

AOC představuje nový Q27T1 od studia F. A. Porsche

AOC q27t1 image 250pxOd prvního okamžiku, kdy byl na začátku roku poprvé ohlášen, se designoví nadšenci na tento monitor těšili. Čekání je u konce a nový monitor AOC Q27T1, jehož design je navržen světoznámým studiem F. A. Porsche, vstupuje do obchodů. Tento jedinečný 27” (68,6 cm) model s QHD rozlišením, IPS panelem a ze tří stran bezrámečkovým designem je opravdovým funkčním uměním.

Živý design, vizionářská asymetrie

Unikátní asymetrický stojan modelu Q27T1 překvapAOC q27t1 250pxuje, jak logicky sleduje distribuci sil uvnitř monitoru a perfektně vyvažuje jeho váhu. Celkový design vyzdvihuje sofistikované strukturální inženýrství, díky kterému monitor stojí na místě a dělá z něj něco jako moderní sochařské dílo.

Ze tří stran bezrámečkový monitor se zero edge designem skrývá rámeček na pravé a levé straně za displej a vytváří tak dojem, že tam žádný rámeček není. Spodní část stojanu je leštěna, což v kontrastu se zakřivenými matnými zády monitoru podtrhuje jeho čistý design. Vstupní a výstupní porty monitoru Q27T1 jsou decentně umístěny tak, aby potřebné kabely nenarušovaly celkový vizuální dojem. Model je vhodný jak pro domácí, tak i kancelářské použití. Navíc jej designoví nadšenci budou mít rádi umístěný na viditelném místě.

Není to pouze o vzhledu

Nový AOC Q27T1 je vybaven kvalitním IPS panelem, který nabízí skvělé barevné podání a široké pozorovací úhly. Quad HD rozlišení 2560 x 1440 bodů, v kombinaci s anti-glare vrstvou, poskytuje perfektně ostrý obraz. Monitor navíc nabízí široké pokrytí barevného spektra (90% pokrytí NTSC a 107% pokrytí RGB barevného pole) a prvotřídní jas na úrovni 350 nitů. Pro připojení zařízení nabízí dva HDMI porty a jeden DisplayPort.

Monitor AOC Q27T1 bude v obchodech k dispozici od listopadu 2019 za doporučenou koncovou cenu 8 429 Kč (329 euro).

Více informací a technické specifikace najdete na:
https://eu.aoc.com/cs/monitors/q27t1

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=iFflu8zSs1w