POINT.X (2019-20)
IT Systems - online trafika

Public relations

Ochrana telefonu před dětmi? Tipy od zkušeného rodiče

dite-mobil300

Jste čerstvými rodiči? Určitě si plánujete, co všechno vaše dítě bude a nebude dělat, jak ho nenecháte koukat na televizi a jak nejmíň do puberty nebude vědět, co je tablet nebo mobil.

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

AOC a MMD představí na gamescom 2019 nové herní monitory

AOC gamescom2018 250pxSpolečnosti AOC a MMD se rozhodli využít příležitosti letošního veletrhu gamescom a představit na něm svoji širokou nabídku herních monitorů a zároveň představit letošní novinky.

AOC potvrdí svou vedoucí pozici na trhu herních monitorů několika novinkami, které boudou vystaveny na stánku. Zahrnují jak zcela novou řadu mainstreamových herních modelů, stejně tak prémiovou řadu vysoce ceněných monitorů AGON určených pro nejnáročnější hráče. Bližší představení monitorů poté proběhne na setkání s novináři.

K vidění na gamescom 2019 budou i nejnovější monitory Philips v různých velikostech, které posouvají konzolové hraní na zcela novou úroveň.

Philips nabízí řešení pro každého konzolového hráče. Na stánku budou moci návštěvníci shlédnout kombinaci perfektního obrazu, vynikajícího zvuku a rychlé odezvy v úhlopříčkách 27", 32", a 55".AOC gamescom2018-2 250px

Letos proběhne gamescom 2019 od 20. do 24. srpna na výstavišti v Kolíně nad Rýnem. Novináři a vystavovatelé budou mít exkluzivní přístup již od 20. srpna, ostatní návštěvníci od 21. srpna 2019.

Od 20. do 22. srpna se pak můžou novináři osobně potkat se zástupci společnosti AOC a Philips v byznys sekci GIBL (Games Industry Business Lounge)
v hale 2.2, stánek A060 a B069, místnost 11 a 12.

Akreditace

Mediální zástupci se mohou akreditovat zde:
https://www.gamescom.global/participation-and-planning/for-media-representatives-and-influencer/accreditation/akkreditierung.php