VariCAD
ZWsoft
IT Systems - předplatné

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Stolní počítač pro náruživé hráče - Acer Predator G3600

Acer_Aspire_G3600_Predator_1113Společnost Acer uvádí na trh nový stolní počítač Predator G3600, který využívá výkon procesorů řady Intel Core. Široký výběr progresívních diskrétních grafických karet s podporou Microsoft DirectX 11 zprostředkuje výborný obraz při pracovním využití i při zábavě. Predator G3600 rovněž podporuje NVIDIA 3D Vision. Predator G3600 vybavený procesory Intel Core druhé generace dokáže inteligentně přizpůsobit výkon nejnáročnějším úlohám, jako např. digitální tvorbě, úpravě multimediálních souborů nebo hraní akčních her. Spojení čipsetu Intel H67 Express se špičkovým grafickým řešením zaručuje obraz ve vysoké kvalitě. Predator G3600 je rovněž vybaven mechanikou Blu-ray Disc. Vysoká a štíhlá skříň počítače je charakteristická lomenými liniemi, které dávají tušit, jaký výkon se skrývá uvnitř, zatímco kombinace matných a lesklých povrchů dosahuje jedinečného vizuálního účinku. USB a audio porty jsou příhodně umístěné na horní ploše skříně, která je opatřena drážkami umožňujícími přehledně vést kabely různých průřezů. Vzadu na skříni se nachází ergonomické držadlo určené k přenášení počítače.

V přední části může být umístěna volitelná šachta s možností výměny disků, která usnadňuje rozšíření kapacity počítače. Jakmile je tedy disk plný, stačí ho vyměnit. Disk lze navíc jednoduše vyjmout a vložit do zařízení Aspire EasyStore či Aspire RevoView.

Predator G3600 je vybaven softwarem Acer Arcade Deluxe 5.0, který usnadňuje správu digitální knihovny. Jednoduché rozhraní obsahuje následující nástroje:

  • Arcade Photo: intuitivní nástroj pro snadnou a rychlou správu a zobrazení oblíbených snímků.
  • Arcade Videos: zobrazuje videa, převádí je do jiných formátů anebo je ukládá online.
  • Arcade Music: centrum pro ukládání a přehrávání všech hudebních souborů.

Predator G3600 nabízí více než dostatečný prostor pro digitální knihovnu. Až tři 2TB pevné disky SATA zaručují flexibilitu a neobyčejně velkou kapacitu. Víceformátová čtečka paměťových karet podporuje nejrůznější typy karet a spolu s 12 porty USB usnadňuje správu a sdílení souborů. Až 16 GB paměť DDR3 zajišťuje efektivní multitasking a přehrávání videí, zatímco sběrnice PCI Express druhé generace umožňuje v počítači používat optimální díly, jako např. špičkové diskrétní grafické a síťové karty, s nimiž dosáhnete nejvyššího možného výkonu.

V závislosti na modelu může být Predator G3600 vybaven až dvěma porty USB 3.0, které přenášejí data mezi počítačem a externími zařízeními 10x rychleji než rozhraní předcházejícího standardu, přičemž současně mají třetinovou spotřebu ve srovnání s USB 2.0 a dobíjejí nabíjecí baterie mnohem rychleji.

Stolní počítač lze jednoduše připojit k pevné i bezdrátové síti prostřednictvím rozhraní Gigabit Ethernet se spolehlivým spojením kabelem či modulu 802.11b/g/n Wi-Fi CERTIFIED určeného ke snadné bezdrátové komunikaci.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci