Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Sony α6000 nabízí rychlé automatické ostření

sony a6000 wSELP1650 1409Model α6000 je nový přírůstek v řadě bezzrcadlovek od Sony. Nabízí se ve dvou variantách – v černém a titanovém provedení. Režim automatického ostření u α6000 pohání technologie Fast Hybrid AF od Sony. AF senzor s fázovou detekcí 179 ohniskových bodů je zkombinován s přesnou detekcí kontrastu. Výsledkem této ‚silové' kombinace je rychlé automatické ostření, sekvenční snímání rychlostí 11 rámečků za vteřinu a přesné automatické zaostřování. Fotoaparátu α6000 neuniknou ani rychle se pohybující objekty.

V hledáčku OLED Tru-Finder si můžete jednoduše prohlížet výsledky vzniklé různým nastavením ostrosti, expozice a dalších parametrů – co vidíte v hledáčku, to uvidíte i na snímku.

Intuitivní umístění ovládání v horní části fotoaparátu umožňují snadné úpravy nastavení bez toho, že byste museli přestat sledovat fotografovanou scenérii. Celkem sedm tlačítek s uživatelským výběrem funkce – včetně dvou vyhrazených pro nastavení uživatelem – zaručuje rychlý přístup ke kterékoliv ze 43 možností volby. Pro ještě větší flexibilitu má fotoaparát zabudovaný blesk, který pomůže přisvítit portrétní snímky nebo fotografovat v tlumeném interiérovém světle.

Fotografie lze snadno sdílet přes mobilní telefon – fotoaparát je vybaven technologií NFC a Wi-Fi, takže se jednoduše propojí s chytrým telefonem či tabletem s jakýmkoliv zařízením s operačním systémem Android, které podporuje NFC. Jeden dotek také stačí na aktivaci funkce Smart Remote Control, která umožňuje ovládat na dálku spoušť fotoaparátu z mobilního telefonu a prohlížet si v něm pořízené snímky.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci
 
CAD - online trafika