LAMAX X10.1: outdoorová kamera zachytí nejen dobrodružné okamžiky

hW X10Značka LAMAX na trhu nabízí nejen Bluetooth audio řešení či kamery do auta, ale také (mimo jiné) akční kamery, jejichž vyšší řadu v portfoliu zastupuje model X10.1, jenž zachytí nejen dobrodružné okamžiky života.

Kamera v maximálně odolném těle zvládá natáčet video ve formátu až 4K při 30 snímcích za vteřinu (fps), nicméně spokojíte-li se „pouze" s Full HD (1080p), můžete získávat audiovizuální obsah ve slow-motion, tedy zpomalených záběrech při 120 fps. U HD 720p se slow-motion ještě dvakrát zpomalí na 240 fps. Samozřejmě nechybí ani možnost zachycování tradičních fotografií, a to do maximálního rozlišení 12 megapixelů.

lifestyle 01

 

Zařízení je vybaveno dvoupalcovým displejem, na kterém nastavíte vše potřebné. Velkou výhodou je v tomto případě především české menu. Spoustu věcí lze navíc nastavit manuálně: například expozice, ISO, vyvážení bílé či různé barevné filtry. K podporovaným funkcím patří také HDR (High Dynamic Range), kodek H.265, časosběrné (timelapse) video a sériové (sekvenční) snímání až 15 fotografií ve velice krátkém časovém úseku.

X10 prisl

K dispozici je taktéž široká škála příslušenství, která je součástí již základního balení. Mezi jiným zde naleznete pevné cestovní pouzdro i pouzdro vodotěsné, které se vyznačuje tím, že i jemu navzdory se dočkáte kvalitního záznamu zvuku. Kromě integrovaného displeje lze kameru ovládat také pomocí mobilní aplikace na smartphonu spárovaném prostřednictvím Wi-Fi připojení, případně přiloženým náramkovým ovladačem.

V základním balení se dále nacházejí dvě baterie, každá s kapacitou 1 050 mAh, což znamená 90 minut kontinuálního natáčení videa na jednu baterii.

HW Forum X10 1 lifestyle


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci