Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Epson Stylus Photo R2000 nabízí vyšší uživatelský komfort

epson_stylus_photo_r2000_11Jako odpověď na poptávku zákazníků po inkoustových kazetách s vyšší kapacitou, které by přispěly k většímu pohodlí uživatelů, vyvinula společnost Epson tiskárnu Stylus Photo R2000, která je vybavena inkoustovými kazetami o objemu 17 ml. Tato nová osmibarevná fototiskárna formátu A3+ nabízí tisk vysoce kvalitních fotografií, při kterém je využíván pigmentový inkoust Epson UltraChrome Hi-Gloss2. Výhodou je o 50 % vyšší kapacita kazet ve srovnání s dřívějšími modely v této třídě, která zaručuje méně častou výměnu inkoustových zásobníků při zpracování rozsáhlejších tiskových úloh. Společnost rovněž vyslyšela poptávku zákazníků po možnosti bezdrátového připojení. Model R2000 je jednou z prvních tiskáren ve své kategorii, která je vybavena rozhraním Wi-Fi, jež v kombinaci s možností připojení přes ethernetové a USB rozhraní umožňuje snadné použití tiskárny R2000 v jakémkoli studiu nebo domácnosti. Aplikace Epson iPrint uživatelům nabízí možnost vzdáleného tisku ze zařízení iPhone nebo iPad.

Tisková hlava nového modelu pracuje na bázi technologie proměnlivé velikosti kapiček s minimálním objemem 1,5 pl, čímž je zajištěna vysoká přesnost a jemné přechody. Hlava je rovněž vybavena funkcí míchání inkoustu, která zabraňuje jeho usazování a zaručuje maximální přesnost reprodukce barev.

Inkoust UltraChrome HiGloss2 umožňuje uživatelům dosáhnout vysoce lesklého povrchu fotografií a současně využít veškerých výhod pigmentového inkoustu, jako jsou například dlouhá trvanlivost výtisků a flexibilita využití široké škály médií. Kromě křídových, lesklých a matných médií, která mohou být ve formě samostatných listů nebo v rolích, dokáže model R2000 tisknout také přímo na disky CD/DVD a silná média, jako je například plakátový kartón.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci