POINT.X (2019-20)
IT Systems - online trafika

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Ultralehká bezdrátová sluchátka LAMAX Tips1 - miniaturní rozměry s hutným zvukem

HW Forum PAXBěhání, posilování, cvičení i obyčejné lenošení si lze vychutnat s hudbou vždy o něco více. Svižné rytmy povzbudí adrenalin a hned se cvičí lépe, klidné tóny uvolní mysl při relaxování na gauči. To vše lze provozovat i se zachováním soukromí s použitím sluchátek, dnes už v bezdrátovém provedení. Hodí se k tomu i aktuální novinka, bezdrátová sluchátka LAMAX Tips1. Ačkoliv v nabídce značky nejde o první řešení svého druhu, jde o řešení opět originální.

Značka LAMAX je proslulá především svými přenosnými reproduktory. Ovšem s těmi si model Tips1, co se týče kvality provedení zvuku, v ničem nezadá. Novinka v již tradičně tyrkysově-černém (případně šedo-černém) provedení je marketingově opět zacílena na mladší generaci, i když věk zde samozřejmě nehraje roli – pro kvalifikaci na její používání stačí být mladý duchem.

Vlastnosti

Sluchátka pro aktivní i lenošivé lidi jsou vybavena technologií Bluetooth 4.2, jejímž prostřednictvím se propojují se zdrojovým zařízením, například smartphonem. Výhodou je ovládání přímo na kabelu, který spojuje špunty do uší, a díky kterému není nutné při změně hlasitosti lovit v kapse telefon. Prostřednictvím ovladače lze také přijmout hovor, jelikož sluchátka díky integrovanému mikrofonu přirozeně podporují handsfree. Součástí balení jsou špunty tří různých velikostí, by měli držet skoro v každém uchu. Pozor, špunty značně odhluční okolí, tak při chůzi a sportu je třeba být na pozoru, zvláště na ulici.

velky

Výdrž

Baterie s kapacitou 60 mAh se nabije asi za 1,5 hodiny do plna, což se rovná až pěti hodinám přehrávání. Pohotovostní doba je pak na úrovni až 100 hodin. Nabíjení sluchátek probíhá prostřednictvím přiloženého microUSB kabelu. Spárování se zdrojovým zařízením je víceméně automatické a velice intuitivní. V této souvislosti je třeba zmínit podporovanou multipoint technologii, která umožňuje přehrávání hudby až ze dvou zařízení bez nutnosti dodatečného párování.

Dostupnost a cena

Špuntová sluchátka LAMAX Tips1 jsou už dostupná, aktuálně za akční cenu 790,- Kč vč. DPH u řady prodejců.

https://sluchatka.heureka.cz/lamax-tips1/


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci