Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

TrueCam M11 GPS 4K – první kamera do auta s vysokým rozlišením 4K

01 TrueCam M11 GPS 4K MAINelem6, s. r. o., výrobce autokamer značky TrueCam, představuje první kameru do auta podporující video s rozlišením 4K/30fps. Vlajková loď značky má oči všude a je stále ve střehu, i když je vozidlo zaparkované. To vše za přispění superkondenzátoru s dlouhou životností, špičkové techniky i optiky.

Evidentní důkazy ve 4K
TrueCam M11 GPS 4K zaznamená ve vysokém rozlišení celou jízdu bez ohledu na světlo či povětrnostní podmínky. Bez ztráty kvality tak rozpozná SPZky či dopravní značky, což se může hodit jako důkaz při nenadálých situacích. Zejména ve tmě s přehledem poráží konkurenci. Profesionální optika dává záznamu více světla, a tak je okolí noční silnice za městem bez problémů viditelné. Nevadí ani oslnění od protijedoucích aut. Denní záznam je pak naprosto čistý a umožňuje zobrazení toho nejmenšího detailu i v případě jízdy proti slunci. Kamera je vybavena snímačem reagujícím na pohyb a nárazy, a tak automaticky nahrává dění před vozem i v době, kdy parkuje. To se hodí v případě nechtěného nacouvání jiného vozu či vandalismu.

Víte, kdy zpomalit
Kamera TrueCam M11 je vybavena databází o více než 40 tisících radarech a křižovatkách s detekcí jízdy na červenou ve 36 zemích světa. Řidiče tak vždy včas varuje, kdy je třeba sundat nohu z plynu. Skvělé na tom je, že se tato databáze neustále aktualizuje a lze ji s kamerou využívat zcela zdarma a doživotně. K bezpečné jízdě může pomoci i zabudované GPS, které hlídá aktuální rychlost a lze ji na kameře zobrazit jako spořič obrazovky.

Instalace za sekundu
Kamera je navržena tak, aby její nacvaknutí i vycvaknutí bylo otázkou vteřiny. Magnetický držák ji perfektně zafixuje, a tak nespadne ani při jízdě terénem nebo přes nějaký ten hrbol. Malé rozměry dovolují kompaktní kameru ukrýt za středové zrcátko a v podstatě je možné ji ponechat na svém místě v autě nastálo. Přístroj lze ovládat přes Wi-Fi pomocí chytrého telefonu, nemusíte řešit kabely pro přenos záznamů a nastavení si můžete upravovat prostřednictvím šikovné aplikace. Veškeré ovládání je jednoduché a intuitivní.

O napájení TrueCam M11 se stará superkondenzátor s několikanásobně delší životností oproti klasické baterii. Ten je napojen na elektroinstalaci vozu a vyznačuje se vysokou odolností vůči mrazům i vysokým teplotám.

Záznam z kamery je ukládán na mikro SD kartu s kapacitou minimálně 16 GB. Vše je automatické a nahrávání se rozběhne při startu vozidla. Jakmile dojde k zaplnění paměti, kamera automaticky přemazává nejstarší záznamy. Důležité záběry však lze přesunout do chráněné složky proti přemazání. Díky G-senzoru, který zaznamenává směr jízdy v trojrozměrném prostoru, budou ochráněny i záběry s náhlými nárazy, které kamera automaticky zabezpečí proti přepsání dalším záznamem. TrueCam M11 lze rozšířit o zadní FullHD kameru a vhod může přijít i polarizační CPL filtr odstraňující nežádoucí odlesky z palubní desky.

Kameru si mohou zákazníci zprovoznit sami, případně přenechat profesionální instalaci firmě Sherlog. Tím se rozumí se rozumí uchycení kamery na čelní okno za zpětné zrcátko, případně na zadní okno nebo vně vozidla, a její připojení do elektroinstalace vozidla. Kabeláž je vedena skrytě, pod obložením interiéru vozidla, v přístrojové desce k pojistkovém bloku vozidla, kde je pak napájení kamery chráněno pojistkou. viz www.truecam.com/cz/instalace-kamery .

Kamera TrueCam M11 GPS je k dispozici na oficiálním e-shopu a lze ji zakoupit za doporučenou maloobchodní cenu 3890 Kč vč DPH.

Základní parametry TrueCam M11 GPS:
• Maximální rozlišení videa: 4K/30fps
• Formát a komprese: mp4/H.265
• Zvuk: vestavěný mikrofon s možností vypnutí
• Rozlišení a formát fotografie: 8Mpx/jpeg
• Displej: 2”
• Konektivita: Wi-Fi 2.4 GHz, micro USB, USB adaptér
• Délka napájecího kabelu: 3 m
• Rozměry: 69 × 45 × 34 mm
• Hmotnost: 64 g
• Čeština: ano


Více informací: https://www.truecam.com/cz/autokamery/truecam-m11-gps-4k/

Ukázka denního videa: https://youtu.be/MHwSIWs_pcw
Ukázka nočního videa: https://youtu.be/_0P4ftBKIbs


O značce TrueCam
TrueCam je rychle rostoucí značka, založená v roce 2013. Aktuálně působí na mnoha evropských trzích a neustále expanduje. V její nabídce kamer do auta naleznete širokou škálu modelů, které se chlubí jednoduchou obsluhou, záznamem ve vysokém rozlišení a dalšími funkcemi, jako je například detekce rychlostních radarů. TrueCam si zakládá na kvalitě výrobků, praktické a jednoduché obsluze, kvalitním zákaznickém servisu a také dbá na bezpečnost řidičů v rámci společenské odpovědnosti.

Fotografie jsou dostupné zde.

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci