Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Toshiba přidává do řady Camileo dvě videokamery

Toshiba_CAMILEO_P100_1115Společnost Toshiba Europe představila dvě nové videokamery s funkcí full HD: Camileo P100 a Camileo B10. Modely Camileo B10 i Camileo P100 disponují grafickým uživatelským rozhraním Toshiba s přehledně uspořádanými ikonami a s logicky řešeným menu. Díky kompatibilitě obou videokamer s paměťovými kartami formátu SDXC o kapacitě až 64 GB má uživatel dostatek prostoru k ukládání videí a fotografií. Tlačítko Camileo Upload navíc umožňuje snadno nahrát video na sociální sítě. Digitální výstup HDMI AV dovoluje promítat fotografie a přehrávat videa na velké HD obrazovce přímo z videokamery.

Videokamera Camileo P100 je vybavena zdokonaleným zoomem, který díky osminásobnému zvětšení umožňuje detailněji zachytit i vzdálené scény v plném full HD rozlišení. Po přepnutí do módu fotografování nabízí videokamera 5násobný optický zoom s rozlišením 16 Mpx, kterého je dosaženo použitím interpolace v reálném čase.

Díky novému tlačítku pro pozastavení nahrávání (tlačítko Pause) model Camileo P100 automaticky propojuje jednotlivé natočené scény. To znamená, že uživatel může natáčení kdykoliv přerušit a dále pokračovat v rámci stejného klipu.

Model Camileo B10 lze kromě snadného nahrávání videí na sociální sítě navíc využít i jako webovou kameru. Videokameru stačí jednoduše připojit pomocí USB kabelu k notebooku s přístupem k internetu. Videokamera Camileo B10 s hmotností pouhých 108 g je velmi odolným a zároveň skladným společníkem, který je kdykoliv po ruce k zachycení spontánních situací a momentek. Stabilizátor obrazu v kombinaci s funkcí detekce pohybu poskytuje ostrý a jasný obraz i těch nejakčnějších scén.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci