TCL Europe představuje nové modely soundbarů s podporou Dolby Atmos

S45H-Bird-view-45 20231206 250pxSezóna velkých sportovních akcí je v plném proudu. A společnost TCL, světová dvojka v oblasti televizorů , přináší další skvělé možnosti, jak si ji naplno vychutnat. Nově představuje prémiové a cenově dostupné soundbary s podporou Dolby Atmos, které nabízí sportovním i filmovým fanouškům dosud netušené možnosti zábavy.

Nový soundbar S45H (2.0kanálový all-in-one Dolby Atmos s maximálním zvukovým výkonem 100 W) a nový soundbar S55H (2.1kanálový s maximálním zvukovým výkonem 220 W) obsahují HDMI 2.1 s e-ARC a jsou také vybaveny DTS Virtual:X a moderními verzemi Bluetooth. Zatímco S45H podporuje Bluetooth 5.2, tak S55H nabízí podporu Bluetooth 5.3.

Oba soundbary mají hned několik zásadních výhod. Přinášejí křišťálovou čistotu dialogů a vokálů a nabízí vynikající frekvenční odezvu a zároveň věrné a hluboké basy.
Zvuk doslova vyplní místnost basy, protože na základě hlubokého porozumění domácí zábavě vyvinula společnost TCL takzvaný „Bass Enhancement System“, který zaručuje, že hardware a software spolupracují aTCL S55H-Front-view soundbar 250px maximalizují výkon basů.

Pod kompaktní konstrukcí modelu S45H se inovativně skrývá „ozvučná komora“. Tato konstrukce čerpá inspiraci z designu lesního rohu a výrazně posiluje basy a přináší tak dynamický zvuk i bez dedikovaného subwooferu.

Tutti Choral a návrat oblíbené řady

Všechny nové modely jsou vybaveny možností kalibrace AI-Sonic Adaptation, která zajistí nejlepší možnou reprodukci zvuku speciálně pro vámi určenou pozici v místnosti, a funkcí TCL Tutti Choral, která synchronizuje a optimalizuje přehrávání zvuku mezi vestavěnými reproduktory vybraných TCL TV a jakýmkoli novým soundbarem řady TCL 2024.
Soundbary TCL S45H a TCL S55H budou na českém a slovenském trhu dostupné už od června 2024 za doporučené koncové ceny 4990 Kč (199 Eur) a 7490 Kč (299 Eur).

A to nejlepší nakonec: ještě letos obnoví TCL legendární řadu Ray-Danz o 2 nové modely soundbarů.

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci