25 let na trhu ERP systémů
Siemens - Free Trial MM

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Reproduktory Energy Sistem se službou Amazon Alexa

Reproduktory Energy Smart Speaker miniSpolečnost Energy Sistem uvedla na trh novou řadu chytrých reproduktorů Energy Smart Speaker. Novinky nabízejí vedle elegantního provedení a vysoce kvalitního zvuku také službu Amazon Alexa, jejímž prostřednictvím lze zařízení hlasově ovládat a zároveň získat potřebné informace o aktuálním dění.

Reproduktory Energy Smart Speaker jsou dostupné ve třech odlišných provedení. Nejmenším je Energy Smart Speaker 3 Talk s jedním 2" 5W reproduktorem. Trojnásobně vyšší výkon pak nabízí Energy Smart Speaker 5 Home se dvěma 2,5" 8W reproduktory. Poslední novinkou je Energy Smart Speaker Tower 7 ve věžovém provedení se dvěma 4" širokopásmovými a jedním 1,5" výškovým reproduktorem o celkovém výkonu až 40 W. Součástí každého zařízení je také vestavěný obousměrný audio systém a inteligentní služba Amazon Alexa, která přemění současný domov v chytrou domácnost. Prostřednictvím hlasových příkazů tak uživatel může nejen ovládat jednotlivé reproduktory, ale zároveň i získat aktuální přehled o dopravě, počasí či naplánovaných aktivitách.

Reproduktory Energy Smart Speaker lze synchronizovat s libovolnými mobilními zařízeními a následně je prostřednictvím aplikace Energy Multiroom Wi-Fi připojit k domácí bezdrátové síti. Připojení Wi-Fi a aplikace Energy Multiroom Wi-Fi navíc uživatelům umožňují vzájemně spárovat vícero chytrých reproduktorů, přehrávat hudbu ze Spotify a AirPlay či poslouchat online rádio. Reproduktory je možné ke zdroji hudby připojit také skrze Bluetooth, USB disk, microSD kartu či 3,5mm audio vstup.