Profesionální bezdrátový herní headset SteelSeries Siberia 840

TZ SteelSeries Siberia840 HWForumSpolečnost SteelSeries, přední světový výrobce herních periferií, uvádí na celosvětový trh nejlepší bezdrátový herní headset Siberia 840. Nástupce verze Siberia 800 hojně oceňované pro svůj komfort, bezdrátovou technologii a vysokou kvalitu zvuku přináší navíc Bluetooth rozhraní.

SteelSeries Siberia 840 kombinuje přední vlastnosti Siberií 800, jako jsou dvě vyměnitelné baterie zajišťující non-stop provoz, kompatibilitu napříč platformami a Dolby 7.1 prostorový zvuk s novinkami v podobě Bluetooth technologie a softwarového nastavení.

„Nejenže SteelSeries Siberia 840 poskytuje stejně kvalitní reprodukci zvuku jako jeho předchůdce, ale je navíc obohacen o Bluetooth rozhraní rozšiřující kompatibilitu s mobilními zařízeními," řekl Brian Fallon, SteelSeries Category Manager pro oblast audia, a dodává: „Už se tak nejedná pouze o herní headset, ale o bezchybný audio systém umožňující kvalitní poslech hudby a použití jako handsfree."

Kvalitní bezdrátový přenos zvuku

SteelSeries Siberia 840 garantuje tzv. lag-free, tedy kontinuální bezdrátový přenos bez záseků díky unikátní technologii, která neustále přepíná mezi frekvencemi a vybírá ty nejméně rušené. Stejně jako Siberia 800 nabízí pohlcující a ostrý 7.1 prostorový zvuk skrze tři různé Dolby technologie: Dolby Headphone, Dolby Digital a Dolby Pro Logic IIx.

Kompatibilita a ovládání

Headset spolupracuje se všemi hlavními herními konzolemi, jako jsou PlayStation a Xbox a operačními systémy Windows a Mac. Je vybaven Bluetooth rozhraním transformující tento herní headset ve špičková sluchátka pro poslech hudby, hovory i týmovou komunikaci. Siberia 840 je dodáván se speciálním ovladačem s OLED displejem zobrazujícím veškeré audio nastavení, bezdrátové připojení, systémové konfigurace včetně zvukových zdrojů, profilů, výdrže baterie apod. Tento ovladač zároveň funguje jako nabíjecí stanice pro baterie. Hráči, kteří chtějí svá sluchátka využít na maximum, mohou využít pro správu profilů, nastavení ekvalizéru a mnohé další také jednotný ovládací program SteelSeries Engine 3.

Maximální komfort

Elegantní, čisté a stylové provedení připomíná interiér závodního vozu. Headset je vybaven paměťovou pěnou na obou mušlích i hlavovém mostu zvýrazňující maximální komfort. Siberia 840 nabízí zatahovací mikrofon a ovládání na dosah ruky na jednom z náušníků včetně LED indikátoru zapnutí/vypnutí mikrofonu, hlasitosti a dalších. Je dodáván se dvěma vyměnitelnými bateriemi, každá s kapacitou 1000 mAh a životností 20 hodin na jedno nabití.

Profesionální bezdrátový herní headset SteelSeries Siberia 840 je k dispozici na světovém trhu za doporučenou koncovou cenu 349 euro.