Nová řada multifunkčních přehrávačů Hyundai M-Box

Hyundai_MBox_1120Společnost Hyundai uvádí na český trh novou řadu multifunkčních přehrávačů M-Box. Jedná se o modely Hyundai M-Box L110, Hyundai M-Box TP 01, Hyundai M-Box TR 11 a Hyundai M-Box R3250. Hyundai M-Box L110 je cenově dostupný multifunkční přehrávač, který je s rozměry 115x126x28mm jedním z nejmenších multimediálních přehrávačů v kategorii HD na našem trhu. Pro svou kompaktní velikost jej lze například jednoduše připevnit na zadní straně plochých panelů. Disponuje připojením k místní drátové i bezdrátové síti a čtečce karet, lze tedy streamovat video soubory a kopírovat data z externích HDD.

Multifunkční přehrávač Hyundai M-Box TP01 umožňuje sledovat filmy a video nahrávky v kvalitě HD, fotoprezentace ve vysokém rozlišení a v té nejvyšší kvalitě dopřává i poslech digitální hudby. K přístroji lze připojit pevný disk s kapacitou až 2 TB. Hyundai M-Box podporuje mnoho různých formátů, umožňuje přehrávat soubory stažené z domácí sítě, Memory Sticku, USB disků, NAS či digitální kamery. Díky vestavěnému displeji TFT lze hudební přehrávač ovládat bez zapnutí obrazovky. Disponuje připojením k místní drátové i bezdrátové síti a čtečce karet, lze tedy streamovat video soubory a kopírovat data z externích HDD.

Přehrávač HYUNDAI M-Box TR11 se zabudovaným DVB-T tunerem je univerzální zařízení pro správu domácích médií: videí, fotografií i hudby. Je vybaven barevným TFT displejem, který umožňuje spuštění souborů bez náhledu na obrazovce, kombinuje Full HD přehrávač a DVB-T tuner s nahráváním a funkcí TimeShift. Lze na něj nahrávat videa z externích zdrojů a síťových serverů s BitTorrent klientem. Dále disponuje připojením k místní drátové i bezdrátové síti a čtečce karet, lze tedy streamovat video soubory a kopírovat data z externích HDD.

Dvoudiskový multimediální přehrávač a rekordér Hyundai M-Box R3250 je elegantní a univerzální úložiště velkého množství digitálních souborů. Do jeho těla lze připojit disky s kapacitou až 4 TB, samozřejmostí je kompletní přehrávač mnoha audio formátů a videa ve Full HD. Specialitou je dvojí digitální DVB-T tuner s možností nahrávat ze dvou kanálů současně s funkcí TimeShift. Disponuje nahráváním videa z externích zdrojů a síťových serverů s BitTorrent klientem. Samozřejmostí je připojení k místní drátové i bezdrátové síti a čtečce karet, lze tedy streamovat video soubory a kopírovat data z externích HDD.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci