Bezdrátová náhlavní souprava AOC GH401 z produktové řady AOC GAMING

 

AOC GH401 PV F 1 250pxAOC, jedna z předních značek v oblasti herních monitorů a IT příslušenství, se svou značkou AGON by AOC, na podzim rozšířila své portfolio herních periferií o bezdrátová sluchátka AOC GH401. Jsou určeny zejména pro hráče, kteří nechtějí být při komunikaci se svými spoluhráči rušeni připojovacím kabelem. Disponují bezdrátovou technologií 2,4 GHz, která díky 50mm neodymovým měničům nabízí čistý a poutavý zvuk s podporou basů.

Od kabelu k bezdrátu

Již v březnu uvedla značka AGON by AOC na trh dvě kabelové herní náhlavní soupravy, GH200 s 3,5mm jackem a stereo zvukem a GH300 s USB připojením a 7.1 virtuálním prostorovým zvukem. Obě náhlavní soupravy využívají 50mm neodymové měniče, které poskytují bohatý a čistý zvuk ve frekvenčním rozsahu 20 Hz - 20 kHz.

Nyní pro hráče, kteří hledají větší svobodu pohybu během intenzivních her, nabízí AGON by AOC nový bezdrátový herní headset AOC GAMING GH401, který využívá bezdrátovou technologii 2,4 GHz dosahující do vzdálenosti až 10 metrů. Pokud není vyžadováno bezdrátové připojení, lze jej také připojit pomocí 3,5mm stereofonního konektoru, což z něj činí krále obou světů. Vestavěná baterie dokáže poskytovat zvuk po dobu 17 hodin (při nastavení hlasitosti na 50 %) a lze ji nabíjet pomocí moderního připojení USB-C.

GH401 má stejný 50 mm neodymový měnič oceňovaný za čistý a věrný zvuk a je vybaven stejným pohodlným koženkovým proteinovým povlakem a paměťovou pěnou jako GH200 a GH300, takže je vhodný pro dlouhá herní sezení. Sluchátka budou uživateli zaručeně sedět – bez ohledu na velikost hlavy nebo skutečnost, zda nosí kšiltovku nebo má nasazeny brýle. Posuvný hlavový most s kovovou výztuhou umožňuje rychle upravit sluchátka a zajišťuje, že budou pevně držet na místě.

Odnímatelný mikrofon, s funkcí potlačení zvuku v pozadí, lze nastavit pro pohodlí uživatele a optimální vzdálenost, aby řeč byla co nejčistší. Integrované ovládací prvky zároveň nabízejí snadný přístup k tlačítkům ztlumení a hlasitosti. GH401 je kompatibilní s PC, PS4 a PS5.

Herní náhlavní souprava AOC GH401 je dostupná za doporučenou koncovou cenu 2059 Kč (79,90 Eur).

 


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci