Acer Revo 100 - multimediální řešení pro domácnost

Acer_REVO_RL100_1111Acer uvádí multimediální řešení pro domácnost - Acer Revo 100. Počítač Revo 100 je vybaven aplikací Acer clear.fi, která běží v domácí síti. Automaticky zjistí veškerá přítomná domácí zařízení a umožní vyhledat, sdílet, hrát, ukládat a sledovat veškerý multimediální obsah kdekoli v domácnosti. Jednoduše propojí veškerá zařízení v síti – smartphone, notebook, netbook, HD mediální přehrávač, osobní počítač typu „vše v jednom" a dokonce i domácí paměťové zařízení. Můžete tedy sledovat multimédia a bavit se bez ohledu na to, kde je multimediální obsah uložen.

Acer clear.fi s uživatelsky příjemným rozhraním se vyznačuje snadným nastavením, okamžitým připojením k ostatním zařízením v síti, jednoduchým vyhledáním multimediálních knihoven, pohodlným sdílením, přehráváním či ukládáním mediálních souborů pouhým přetažením souboru funkcí „drag and drop" na kterékoli připojené zařízení, snadným rozšířením, které umožňuje přidávat další zařízení nebo zvětšit kapacitu paměťového zařízení.

Tenký a elegantní počítač Acer Revo 100 lze postavit ve svislé poloze do stojanu nebo položit ve vodorovné poloze na plochu jako běžné spotřební elektronické zařízení. Tenký inovativní RevoPad je bezdrátové ukazovací zařízení, které pracuje ve dvou režimech. Stisknutím tlačítka přepínače změníte snadno RevoPad na dotykovou klávesnici, na níž můžete jednoduše psát. Dalším stisknutím tlačítka získáte vícedotykové ukazovací zařízení, které umožňuje přesouvat kurzor a intuitivními pohyby prstů prohlížet, otáčet a zvětšovat či zmenšovat obraz.

Počítač Acer Revo 100 je osazen dvoujádrovým procesorem AMD Athlon II Neo a vybaven grafickým řešením příští generace NVIDIA ION, které zajišťuje zobrazení v plném vysokém rozlišení 1080p. Acer Revo 100 může být dodán s interním televizním tunerem i vypalovacími mechanikami DVD nebo optickou mechanikou BD Combo. Volitelná mechanika BD Combo umožňuje přehrávat obraz 1080p 3D, pokud připojíte displej s rozhraním HDMI s podporou 3D. Je vybaven až 4GB pamětí DDR3 a pevným diskem s velkou kapacitou 750 GB. K ještě větší flexibilitě zařízení Acer Revo 100 přispívají tři USB porty a víceformátová čtečka paměťových karet, připojení k pevné a bezdrátové síti a předinstalovaný 64bitový operační systém Windows 7 Home Premium, který umožňuje používat Revo jako běžný osobní počítač.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci