Exinda

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Nová řada 100G přepínačů NETGEAR s podporou AVoIP

prepinace-netgear-m4500Společnost NETGEAR představila novou řadou 100G přepínačů M4500. Novinky jsou určeny především pro firemní zákazníky hledající snadné a cenově efektivní řešení v oblasti kvalitního HD streamování audiovisuálního obsahu skrze IP.

Řada M4500 je tvořena dvojicí vysoce výkonných přepínačů, přednastavených pro potřeby AVoIP s možností připojení několika stovek koncových AV zařízení současně. Zatím co model M4500-48XF8C je vybaven čtyřiceti osmi 10G SFP28 porty a osmi 100G porty pro uplink, model M4500-32C obsahuje třicet dva 100G QSFP28 portů a je tak ideální zejména pro agregaci okrajových přepínačů umožňující kompletní nastavení rozsáhlých projektů (až 320x320 SDVoE zařízení) v rámci jediné IT architektury. Součástí obou přepínačů je i gigabitový ethernetový port sloužící pro správu zařízení.

Přepínače řady M4500 podporují širokou řadou pokročilých funkcí ve vrstvě L3, jako je statistické a dynamické routování s VRRPv2, OSPFv3, BGP4, VRF-Lite, PBR, VxLAN, PIM-SM a IP Multinetting/CIDR. Snadnou instalaci Pro AV ve vrstvě L2 umožňuje nová technologie NETGEAR IGMP Plus. Uživatel tak nemusí používat komplikovanější PIM routování ve vrstvě L3. Vysokou ochranu před selháním pak zajišťuje pokročilé IPv4/IPv6 zahrnující detekci škodlivého kódu, DHCP Snooping, IP Source Guard a Control Plane Policing.

Na přepínače řady M4500 se vztahuje unikátní kombinace doživotní hardwarové záruky a NBD výměny, která jejich prvním majitelům umožňuje poškozené zařízení nejen kdykoli reklamovat, ale zároveň si bezplatně zažádat o jeho výměnu během následujícího pracovního dne. Kompletní zákaznickou podporu těchto produktů doplňuje i doživotní online technická podpora poskytovaná v nepřetržitém režimu 24/7.