25 let na trhu ERP systémů
IT Systems - online trafika

Partner webu

Server housing od Casablanca.cz

Stylový notebook ASUS-Automobili Lamborghini VX7

Asus_VX7_1125ASUS uvedl na český trh notebook ASUS-Automobili Lamborghini VX7 inspirovaný designem legendárních italských supersportů Lamborghini Murciélago LP670-4 SuperVeloce. Model VX7 se vyrábí v tradičních barvách vozů Lamborghini, oranžové a černé. Pohání ho síla čtyřjádrového procesoru Intel Core i7 druhé generace a využívá samostatnou grafickou kartu NVIDIA GeForce GTX 460M podporovanou 3 GB grafické paměti. ASUS-Automobili Lamborghini VX7 kromě výrazného designu zaujme také provedením detailů. Četná designová vylepšení mají dvojí funkci - nejenže zlepšují výkon notebooku, ale zároveň vzdávají hold konstrukci a stylu vozů Lamborghini. Leskle černé provedení a elegantní linie VX7 připomínají kapotu vozu Lamborghini Murciélago, oranžové provedení se barevně inspiruje modelem Aventador, nástupcem Murciélaga. Při zapnutí dá o sobě notebook vědět zvukem vytočeného motoru.

Jedním z příkladů funkčního designu jsou chladicí otvory na zadním panelu počítače, jež odvádějí teplo a připomínají koncová světla a výfuky. Tlačítko zapínání vypadá jako klíček od zapalování, opěrky dlaní lemované kůží zase evokují kvalitní čalounění a volant supersportů Lamborghini.

Jako jeden z nejvýkonnějších notebooků, které kdy společnost ASUS vyrobila, v sobě VX7 nezapře rodokmen vozů Automobili Lamborghini. Je vhodným zařízením pro hry, multimédia, on-line zábavu i práci. Jeho srdcem je čtyřjádrový procesor Intel Core i7 druhé generace s architekturou Sandy Bridge, která zajišťuje vysoký grafický výkon a multitasking. Bezproblémové přehrávání multimédií a hraní nejnovějších her umožní samostatná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 460M GPU. Ta nabízí nativní podporu DirectX 11 a dosud nevídané 3 GB grafické paměti.

Mezi přednosti modelu VX7 patří také 15,6palcový Full HD displej s rozlišením 1920 x 1080 bodů. K ukládání dat slouží pevný disk s obří kapacitou 1,5 TB. Notebook VX7 je standardně vybaven rozhraním USB 3.0, jež zaručuje až desetkrát rychlejší přenos dat než USB 2.0.


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle BuzzTip redakci